• Arama

Amsterdam’ın En İyileri Waldorf Astoria'nın Genel Müdürü'nden

Flemenk mirasını en incelikli şekilde keşfedebileceğiniz Waldorf Astoria Amsterdam, efsanevi servisi zamansız bir eleganlıkla buluşturarak ziyaretçilerine unutulmaz bir konaklama deneyimi sunuyor. Otelin genel müdürü Roberto Payer, kalbinden seslendiği kanallar şehri Amsterdam’ın en sevdiği yerlerini siz OGGUSTO okuyucuları ile paylaştı.

 

 

 • 1/10
  Konaklayın

  “Amsterdam’daki bir vinçin içinde konumlanan Crane Hotel Faralda’da mutlaka bir gece geçirin.”

  Bir imkansızı hayata geçirerek dünyanın en yüksek vincini otele dönüştüren Crane Hotel Faralda, Avrupa’da yaşayabileceğiniz biricik ve sarsıcı bir konaklama deneyimi vadediyor. Avrupa Konaklama Ödülleri’nden Yılın Servis İnovasyonu, En İyi Teknoloji Kullanımı ve Yılın Oteli ödüllerini alan bu benzersiz noktada mutlaka yerinizi ayırtın.

 • 2/10
  Deneyimleyin

  “Crane Hotel Faralda’nın en yüksek noktasına çıkmak benzersiz bir deneyim.”

  Ünlü DJ’lerin, özel davetlilerin, CEO’ların ve kraliyet ailesi mensuplarının özel buluşma yeri de olan Crane Hotel Faralda, özgür ruhlar için bulunmaz bir nokta.

 • 3/10
  Kendinizi Şımartın

  “PC Hooftstraat’taki Jaeger LeCoultre.”

  1833’te Antoine LeCoultre tarafından kurulan İsviçreli lüks saat üreticisi Jaeger LeCoultre, Hollanda’daki ilk butiğini 2014 ilkbaharında Amsterdam’da açtı. Butik haftanın her günü saat tutkunları için açık.

 • 4/10
  Şaşırın

  “Hollanda Ev Yemekleri Buluşmaları.”

  Mutfakları hakkında pek konuşmayan Hollandalıların övündükleri en popüler lezzetleri pancake’leri. Bu klasik yemeği bir paylaşım şekline dönüştüren Hollandalılar, lokal şefleri mutfaklarına kabul edip evlerini de yemek için misafirlerine açıyor. Amsterdam’a yolunuz düştüğünde bu şaşırtıcı davetlere siz de katılabilirsiniz.

 • 5/10
  Tadın

  “Roberto’s Restaurant’ta Spaghetti Cacio e Pepe’yi mutlaka deneyin.”

  Hilton Amsterdam’ın içinde yer alan Roberto’s Restaurant, klasik İtalyan gastronomisini deneyimlemek için benzersiz bir nokta. Kendinizi 50’lerin İtalyasında gibi hissetmenizi sağlayacak dekorasyonu Roberto Payer’in ‘Pure Italian Cuisine’ kitabındaki orijinal tarifler ile buluşuyor. Mevsim malzemeleri ile hazırlanan tabaklar, benzersiz bir lezzet vadediyor.

 • 6/10
  İçin

  “Roberto’s Restaurant’ın Aperol Spritz’ini muhakkak tatmalısınız.”

  Hilton Amsterdam’ın içindeki Roberto’s Restaurant’a ayrı özel bir kapıdan geçerek girebiliyor ve kendinize geniş bir seçenek yelpazesi içinde sunulan içeceklerden söyleyebiliyorsunuz. Modern klasik bir bara sahip olan restaurant, İtalyan lezzetlerini buraya da ustalıkla taşımayı başarıyor.

 • 7/10
  Gezin

  “Rijksmuseum’da Haziran 2018’e kadar devam edecek High Society sergisi.”

  Çıkış noktasını restorasyonunun ardından ilk kez sergilemeye çıkacak olan Rembrandt’ın éMarten Soolmans ve Oopjen Coppit’ portrelerinden alan High Society sergisi, uluslararası sanatın en iyilerini Rijksmuseum’da bir araya getiriyor. Aralarında Cranach, Veronese, Reynolds, Munch ve Manet gibi ressamların yer aldığı 35 tabloya yer veren sergi, dönemin güçlü monarklarının ve aristokratlarının kendileri için yaptırdıkları tam boy portrelerinden oluşuyor. Kapsadığı 4 yüzyıllık dönemdeki moda algısına da ışık tutan sergi 3 Haziran’a kadar görülebilir.

 • 8/10
  Görün

  “Noordwijk sahilindeki Restaurant Bries.”

  Fondan gelen deniz sesi ile her yemeği eşsiz bir deneyime dönüştüren Bries, iş çıkışı veya hafta sonu kaçamaklarından keyif almak isteyenlerin tercihi. Hemen her damak tadı için bir yemek sunan menü, mevsiminde yetişen/çıkan malzemelerle oluşturuluyor. Nisan ayı ve Eylül sonu arasında her çarşamba günü bir de Fish Market’e ev sahipliği yapan Bries, canlı müzik eşliğinde keyifli bir yemek deneyimi sunuyor.

 • 9/10
  Alışveriş Yapın

  “İç mimarisi ile de muazzam olan Prinsengracht’taki Frozen Fountain.”

  Mayıs 1985’te Dick Dankers tarafından, tasarımcıları ve zanaatkarları olabilecek en orijinal koleksiyonu yaratmak adına bir araya toplama fikri ile kurulan Frozen Fountain, bir modern mobilyalar ve ev aksesuarları mağazası. Hollanda’dan ve bölgeden tasarımcılarla iletişime geçerek onların etkileyici işlerini çatısı altında toplayan mağaza, hayli dinamik bir koleksiyona sahip. İç mimarlık konusunda danışmanlık da veren Frozen Fountain, haftanın her günü açık.

 • 10/10
  Tadını Çıkarın

  “Evde yapılmış vanilyalı dondurma.”