• Arama

En Güzel Damat Saatleri

Bileğimizde taşıdığımız, bizlerle bütünleşen saatlerimizi aslında mesleğimize ve meraklarımıza göre seçeriz. Aynı kriter düğünlerde hediye edilen damat saatleri için de geçerli. Onların beğenisine sunulan, hayatlarının en anlamlı hediyesi için birkaç öneri …

 • 1/9
  BEYAZ YAKALILAR İÇİN; Bvlgari Octo Finissimo Automatic

  Bvlgari Octo Finissimo Automatic modeli kalibre BVL 138 sadece 2,23 mm kalınlığında.  Maskülen görünümlü Octo Finissimo Automatic’in titanyum kasası 41x46 mm ölçülerinde. 

 • 2/9
  SIK UÇAK YOLCULUĞU YAPANLAR İÇİN; Breitling Navitimer 8 B01

  Breitling Navitimer 8 B01 modeli, kronograf  bir model ve panda kadran olarak tasarlandı.  8 gün güç rezervine sahip. 43 mm paslanmaz çelik kasadan oluşuyor ve 100 metre’ye kadar su basıncına dayanıyor. 

 • 3/9
  MİMARLAR İÇİN; Audemars Piguet Royal Oak Offshore Selfwinding Chronograph

  Audemars Piguet’in Royal Oak Offshore ailesi, Selfwinding Chronograph paslanmaz çelik kasa ve mavi kauçuk ayar tepesi ile üretildi. Markanın adeta imzası olan “Petite Tapisserie” deseni kadranını büyüleyici bir estetik ile süslüyor.

 • 4/9
  SAĞLIK SEKTÖRÜNDE ÇALIŞAN DAMATLAR İÇİN; SINN EZM12

  Çok yönlü ve hayatın içinde direkt yer alan modeller tasarlayan alman SINN markasının EZM12 modeli, yaptığı işte hijyeni üst düzeyde tutması gerekenler için tasarlandı. Saatin tüm kasası, yanında verilen çakı takımı ile tamamıyla demonte oluyor ve temizlendikten sonra rahatlıkla tekrar tüm parçaları takılabiliyor. Böylece değerli saat her zaman mükemmel bir temizlikle bilekte taşınma rahatlığı yaratıyor. Model, en çok sağlık sektöründe çalışanlar tarafında ilgi görüyor.

 • 5/9
  MÜHENDİSLER İÇİN; Parmigiani Fleurier Tonda Chronor Anniversaire

  Parmigiani, Fleurier koleksiyonun Tonda Chronor Anniversaire modeli ile kronograf modellerin en özel olanlarından. Pembe altın kasası 42,1 mm çapında.  Elle kurum mekanizması 65 saat güç rezervine sahip. 

 • 6/9
  SU SPORLARINI SEVENLER İÇİN; Ulysse Nardin Marine Regatta

  Ulysse Nardin’in 44 mm.lik kadranı altında iddialı bir marine mekanizma gizleniyor. Yat yarışlarında 10 dakika önce yapılan uyarı atışı süresince kronograf kolu tersine çalışarak geri sayımını tamamlıyor. Süre dolduğunda ise kronograf ibresi 12 konumuna geliyor ve saat yönünde dönerek zamanı ölçmeye başlıyor. Kendinden kurum mekanizması ayrıca 72 saat güç rezervine sahip. 

 • 7/9
  MACERAPERESTLER İÇİN; IWC Schaffhausen Ingenieur Chronograph Sport Edition

  Mercedes-Benz’in spor performans otomobili Mercedes-AMG ve IWC Schaffhausen, ortaklığının 50. yıldönümünü Ingenieur ailesinden çıkan özel bir edisyonla kutladı. Titanyum kasa içindeki IWC üretimi sportif kronografta, fren diski şeklinde tasarlanmış manyetik alan koruması bulunuyor. 250 adet limitli üretim Ingenieur Chronograph Sport Edition “50th Anniversary of Mercedes-AMG” flyback fonksiyonuna sahip ve IWC üretimi 89361 kalibre ile çalışıyor. Kasası titanyumdan yapıldı. 1955 tarihli ilk Ingenieur gibi bu saat de manyetik alanlara karşı korumalı yumuşak demir kafes barındırıyor. 

 • 8/9
  FİLM SEKTÖRÜNDE ÇALIŞANLAR İÇİN; Panerai Luminor Due 3 Days Automatic Acciaio

  Hareketli bir iş hayatı içerisinde olanlara, özellikle film setlerinde platodan platoya koşanlar için en güzel hediye olarak Panerai’nin Luminor Due 3 Days Automatic Acciaio (PAM 00906)’yu öneriyoruz. Uzun süre güç rezervi olması en büyük avantajlarından. Ama en güzel özelliği her ortama ve her türlü şıklığa çok yakışması. İster spor bir kıyafetle, işten çıkışta koşa koşa gidilecek bir davette veya gün ortası acil iş toplantılarında her zaman bilekte büyük bir uyum içerisinde günün aktivitesine eşlik eden bir model.

 • 9/9
  MÜZİK SEVEN DAMATLAR İÇİN EN İDEALİ: Raymond Weil Freelancer Gibson Les Paul

  Efsanevi elektro gitar üreticisi Gibson’un tüm zamanların en önemli sanatçılarına ilham olmuş, Jimmy Page'den Keith Richards'a, Jimi Hendrix'den Eric Clapton'a kadar birçok sanatçının tercih ettiği Les Paul gitarından esinlenilen yeni modeliyle en özel hediyesini vermek isteyenlere hitap ediyor. Sadece 400 adet üretildi. Saat 12 yönünde ünlü gitar üreticisinin ismi yer alırken Les Paul imzası altın tonda parlıyor. Delikli deri kayışı bir gitarın gövdesindeki ses deliklerini ve saat işaretlerinin bulunduğu 6 akoru anımsatan tasarım dikkat çekiyor.