• Arama

2018 İlkbahar Yaz Ayakkabı Trendleri

2018 İlkbahar/Yaz sezonuna damga vuracak ayakkabı trendlerinin en güzel modellerini bir araya getirdik.

 • 1/5
  Kısa Topuklu Ayakkabılar

  Sevin ya da sevmeyin 70’lerin hanımefendilerini hatırlatan kısa topuklu ayakkabılar “kitten heels” 2017’de geri döndü ve hız kesmeden yoluna devam ediyor. Yıl boyunca hakimiyetini sürdüren botlar ve düz tabanlar kendilerine ufak ve şirin bir detay ekledi. Kombininizi gündüzden geceye kolayca taşımanıza da yardımcı olan bu topuklularla, bir taşla iki kuş vurmanız da mümkün.

  devamını oku

 • 2/5
  Slingback Ayakkabılar

  Biraz 80’lerin nostaljisini yaşamak istiyorsanız, bu sezon trendi olan slingback ayakkabı modellerini denemenizi öneririz. Hem kısa topuklu modellerde hem de uzun topuklularda ayaklarınıza ayrı bir hava katacak olan slingback ayakkabılardan sezona damga vuracak modelleri inceledik. 

  devamını oku

 • 3/5
  Ugly Sneaker'lar

  Moda ve stilin tabularını reddederek trend olan çirkin sneaker’lar, kuralları baştan yazıyor. Rahat oluşlarının yanı sıra kendilerine farklılık katarak güçlenen bu sneaker modelleri, moda dünyasının yeni gözdelerinden. 2018 İlkbahar/Yaz sezonunda mutlaka denemeniz gereken ¨Ugly Sneaker¨ trendinin en lüks ayakkabılarına bakmadan geçmeyin.

  devamını oku

 • 4/5
  Masum Pasteller

  2018 İlkbahar/Yaz renk trendlerindeki lavanta renginin aşık olacağınız tek pastel rengi olmadığına emin olabilirsiniz. Sarı, pembe, mavi ve mint gibi yumuşak tonlar da arka planda kalmayıp artık gün yüzüne çıkıyor. Sezona en masum halleriyle katılan bu renkler, geceleri de ayaklarınızı süslemeye aday! 2018 İlkbahar/Yaz sezonunda, ayaklarınızdaki masum rolü üstlenen pastel rengi ayakkabı modellerini derledik. 

 • 5/5
  Işıltı Zamanı

  Işıltılardan korkmayın ve hayatınızda onlara daha fazla yer açın. Geçen sene moda haftalarında bu senenin en büyük trendi olacağının sinyallerini veren ışıltılı ayakkabılar, 2018’i etkisi altına aldı. Hem kış sezonunda hem de İlkbahar/Yaz sezonunda ayakkabılarda hakimiyetini sürdüren ışıltılar, adeta ayaklarınızı bir disco topuna dönüştürecek. Yılın güneşli günlerinde tercih edebileceğiniz sezonun en şık ışıltılı ayakkabı modellerine mutlaka göz atın.

  devamını oku