• Arama

Milano Moda Haftası 2017-18 Sonbahar/Kış Trendleri

 • 8/8
  Etek Takımlar

  Önümüzdeki kış güçlü bir tarz sunmak için blazer ve pantolon takımları tek çözüm değil. Milano’da Max Mara’dan Jil Sander’a etek takımlar da farklı bir seçenek olarak karşımıza çıktı.

 • 7/8
  Deri

  Ultra yumuşak deriler, Milano’da her zaman kendini tekrar eden bir temadır ve sayısız koleksiyona olgun bir hava katar. Karamel renklerindeki deri kombiniyle Tod’s, 1940’ları andıran şovunda Bottega Venetta ve basende bollaşan etekleri ile ipince vücutlardaki takımlarıyla Jil Sander deriyi yeniden yorumlayarak beğeninize sunuyor.

 • 6/8
  Kusursuz Tablolar

  Her resmin bir hikayesi olmalı mı? Moda dünyası bu soruyu “Evet” olarak cevapladı ve tasarımcılar bizi yolculuğa çıkardı. Marco di Vincenzo’nun yıldızlı geceleri, No.21’in Swarovski taş detaylı Florida Beach manzarası, MSGM’in Kuzey ışıkları seyahate çıkmak için ilham veriyor.

 • 5/8
  Hayvanlar Alemi

  Bu yıl hayvan baskısını önceki sezonlardan farklı kılan unsur, tasarımcıların onları şık kıyafetlere dahil etmelerindeki yaratıcılıktır. Tasarımcılar yeni sezonda hayvan baskılarına güçlü bir görünüm kazandırarak daha giyilebilir hale getiriyor. Leopar, zebra, yılan ve kaplan baskılarıyla dolu bir sezon sizleri bekliyor.

 • 4/8
  Pelerin

  Kim demiş pelerini sadece Superman giyer diye? Alberta Ferretti’den Gucci’ye tasarımcılar Milano Moda Haftası’nda pelerinleri günlük hayata uyarlıyor. Kırıştırılmış şifonlardan zengin tondaki parçalarla yapılan pelerinler, önümüzdeki sezon kıyafetlerinize farklı bir hava katacak.

 • 3/8
  Renkli Paltolar

  Kış mevsiminin vazgeçilmezi paltolar, yeni sezonda en renkli halleriyle karşımıza çıkıyor. Siyah klasik paltoları bir süre rafa kaldıracak olan bu tasarımlar, kışın soğuğunda içinizi ısıtacak.

 • 2/8
  Uzun Atkılar

  Yerleri süpüren upuzun atkılar size sıcak tutacak olsa da üzerine basıp düşmemek için dikkatli yürümek gerektiğinin sinyallerini Les Copains, Diesel Black Gold ve Byblos verdi.

 • 1/8
  Kahverengi

  Sonbahar tonlarının Milano Moda Haftası’ndaki bütün şovlarda hüküm sürmesi, kahverengi tonlarının yeni sezonda siyahın yerini alacağını gösteriyor. Kestane rengi, taba ve kahve tonları karanlık siyah renklerden daha önde tutuluyor. Fendi, Max Mara ve Gucci’nin 70’lerin estetiğini verdikleri koleksiyonlarında, kahverengi tonlarını bolca görebilirsiniz.