• Arama

Ünlülerin Hayalindeki Oscar Elbiseleri

Ünlü isimler OGGUSTO için hayallerindeki Oscar elbiselerini seçti.

“2018 Oscar Ödülleri’ne katılacak olsanız, kırmızı halıda hangi elbiseyi giyerdiniz?”

 • 1/6
  Begüm Kütük

  Bu yıl yapılacak olan Oscar törenine katılsaydım, kesinlikle Türk tasarımcıları tercih ederdim. Ezra&Tuba’nın bu çok özel ipek hissi veren vegan kumaştan ürettikleri elbisesini çok beğeniyorum. Hem çok sade hem de sırtındaki yine Ezra&Tuba’nın çizdiği, bir Ermeni ustaya yaptırdıkları, ek yerleri hareketli heykel aksesuar beni büyüledi. Farklı ve sade olduğunu düşünüyorum.

 • 2/6
  Seda Domaniç

  Oscar törenine katılacak olsam Givenchy İlkbahar/Yaz 2018 Haute Couture koleksiyonundan bir elbise seçerdim. İlk bakışta sade ve şık bulduğum tasarım, detaylarını inceledikçe beni hoş sürprizlerle karşıladı. Kumaşındaki ışıltı ve etek boylarındaki renk geçişlerinin kıyafete çok yerinde bir hareket kattığını düşünüyorum. 

  Sade çizgilerin ışıltılı kumaş detaylarıyla buluştuğu bu elbiseyi Oscar töreninde üstümde keyifle taşırdım. Göğüsteki derin v dekoltesi ile omuzdaki güçlü duruşun feminenlik ve maskülenlik arasında güzel bir denge oluşturduğunu düşünüyorum.

 • 3/6
  Elif Dağdeviren

  İlla ki yerli tasarımcı olsun derim. Özgür kıyafetlerin adresi BNG Nilgün Gülen ya da eşi benzeri bulunmayan bir kıyafet için Bahar Korçan’dan özel bir tasarım seçerim. Sade çarpıcılığı ile Arzu Kaprol veya bir kadını en seksi göstermeyi bilen Siren Ertan da olabilir.

 • 4/6
  Serra Türker

  Benim tercihim Dior olurdu.

 • 5/6
  Begüm Khan

  Benim tercihim Tom Ford for YSL, 2004.

 • 6/6
  Hande Can Yüce - Gardırop Gurusu

  Kırmızı halıya romantik, ihtişamlı ve büyük etekli couture elbiseleri çok yakıştırıyorum. Benim seçimim Marchesa Couture’un bu tasarımı olurdu.