• Arama

Sevgilinizle Birlikte Kullanabileceğiniz En Güzel Saat Modelleri

Bir alyans gibi, sevdiğinizle aynı tarz saati taşımak sizin için önemliyse, Sevgililer Günü için derlediğimiz 10 saat markasından önerilerimizi severek okuyacaksınız.

 • 1/10
  Breguet

  Breguet Tradition Dame 7038, 18 karat kırmızı altın kasasını üzerinde 68 adet pırlanta dizili. Kadın bileğine uygun 37 mm kasa çapına sahip.

  Breguet Marine Equation Marchante 5887, platin kasası içerisinde kadranı altın olarak tasarlandı. Haftanın günlerini, güç rezervini gösteriyor ve kendinden kurum mekanizması bulunuyor. Tourbillon ve başa dönüm mekanizmalı üstün bir model.

 • 2/10
  Jaquet Droz

  Jaquet Droz’un Grande Seconde Quantieme Satin-Brushed, 39 ve 43 mm.lik iki ayrı kasa çapıyla sunulması sevgililer için ideal bir model olmasını sağlıyor. Saat ustalığının tüm detaylarını taşıyor; mekanik işçiliği, estetik, çağdaş çizgisi, sade ama güçlü aşkları ölümsüzleştirip nesiller boyu sürmesini yardımcı olacak.

 • 3/10
  Blancpain

  Kadın bileği için Blancpain’in yeni ay fazlı dinamik modelini Villeret koleksiyonundan öneriyoruz. Oldukça feminen model timsah derisi kayışlı ve bezelinde 48 adet kesme pırlanta ile parlıyor.

  Sevgililer Günü için Blancpain seven erkekler için ise önerimiz, markanın karakteristik güzelliklerini ortaya koyan Villeret koleksiyonundan Semainier Grande Date 8 Jour Ref. 6637-3631-55, büyük tarihli bir model.

 • 4/10
  Hublot

  Big Bang One Click Italia Independent, kadife yumuşaklığındaki mor kadife tonuyla 100 adet üretildi. 39 mm çapı onu kendini belli eden, cesur modelleri seven sevgiliniz için ideal kılıyor.

  Big Bang Unico Sapphire, nadide parçaları paylaşmayı seven beyler için 250 adet limitli üretildi. 45 mm kasa çapına sahip.

 • 5/10
  Omega

  Omega Seamaster Aqua Terra Master Kronometre, kadınlar için Aqua Terra modelli 34 mm kasa çapında ve paslanmaz çelik-18K Sedna altın kombinasyonu ile tasarlandı. Tahiti desenli sedef kadranının üzerinde pırlantalar yer alıyor.

  Seamaster Aqua Terra Master Kronometre, ayrıcalıklı rengi ve tasarımı ile okyanusları çağrıştırıyor. Tik konsepli kadranı lüks yatların güvertelerinden esinlenildi. 41 mm çapında kasaya sahip.

 • 6/10
  Frederique Constant

  Teknolojiyi yakından takip eden ve akıllı telefonları ile saatlerinin uyum içerisinde olmasını hedefleyen çiftler için ideal bir ikili Frederique Constant tarafından sunuldu. Horological Smartwatch modeli, kadın ve erkek için ayrı olarak tasarlandı.

 • 7/10
  Baume&Mercier

  Markanın My Classima modelleri 40 mm ve 31 mm çapındaki çelik kasalarda tasarlandı.  Çiftlerin birlikte kullanabilecekleri model, her şeyini birbiriyle aynı yaşayan çiftlere özel düşünüldü.

 • 8/10
  Longines

  Longines’in her dönem geçerli olan şıklığını yansıtan Record koleksiyonu, İsviçre Resmi Hassasiyet Test Endüstrisi (COSC) onaylı, uzmanlığını gösteren modellere sahip. Hem kadınlara hem de erkeklere özel tasarlandı.

 • 9/10
  Raymond Weil

  Raymond Weil Tango, çiftlere güzel bir dansı vadediyor ve dünyanın en güzel dansını bir zaman makinesine dönüştürüyor. Sedef kadranının üzerinde numaralar pırlanta ile gösteriliyor.

 • 10/10
  Tissot

  Tissot Chemin des Tourelles Helvetic Pride Special Edition, markanın Le Locle’daki bulunduğu caddeden adını alıyor. İki renkli kadın modelinin kadranı sedeften üretildi.  Erkek modelin de ise İsveç deseni kullanılarak konfederasyon ruhuna atıfta bulunuyor.