• Arama

İstanbul İçin Boat Show Zamanı

Tekne almayı düşünenler, eskisini yenisiyle değiştirmeye karar verenler hazır mısınız? Şubat ayında arka arkaya düzenlenecek iki yat fuarı huzurlarınıza sunacağı yeni teknelerle sizleri bekliyor. İstanbul'daki yat gösterisi 10-18 Şubat'ta CNR Avrasya Boat Show'la başlayacak, hiç hız kesmeden 17-25 Şubat'ta Boat Show Eurasia ile devam edecek. Her iki fuarda Türkiye'de ilk kez sergilenecek 10 modelden oluşan seçkimize göz atmak ister misiniz?

 • 1/10
  Sanlorenzo SL78, CNR AVRASYA BOAT SHOW

  Sanlorenzo SL78, markanın planing filosuna giriş modeli olarak kabul ediliyor. SL 78'in birçok teknik özelliği bu serinin amiral gemisi olan SL118 ile aynı: Seyir hızında performans ve düşük yakıt tüketimi sağlayan hidro-dinamik gövde, titreşim ve gürültüyü azaltan “yüzen taban” teknolojisi ve vakum infüzyon tekniğiyle üretilmiş gövde ile üst bina. Dört ve beş kamaralı olarak sunulan Sanlorenzo SL78'in boyu 26,64 metre.

 • 2/10
  Jeanneau NC33, CNR AVRASYA BOAT SHOW

  Gücünü NC serisinin güçlü kimliğinden alan Jeanneau NC33, son derece fonksiyonel bir model. Gövde tasarımı Michael Peters'a ait 10,50 metre boyundaki modelin en önemli yeniliklerinden biri kaptan köşkünden yan yürüme yoluna açılan kapı. İçeriye girerken hiçbir basamak bulunmuyor ve bu da tekneyi daha güvenli hale getiriyor. İki kamarasında bulunan iki adet iki kişilik yatağı, mutfağı ve banyosuyla uzun süreli seyirler için son derece uygun. 

 • 3/10
  Hanse 548, CNR AVRASYA BOAT SHOW

  Kokpit hardtop'ı, tender taşıma çözümleri, lounge tarzında tasarlanmış salonu sessiz ana kamara ve özel iç alan tasarımlarıyla son derece dikkat çekici bir model Hanse 548. 16,22 metre boyundaki model uzun arması sayesinde daha güçlü bir yelken planı sunuyor. Kendinden tramolalı floğu sayesinde seyirler daha kolay hale geliyor. Biri mürettebat için olmak üzere dört kamarası bulunuyor.

 • 4/10
  Prestige 520, CNR AVRASYA BOAT SHOW

  Dinamik tarzını konforla bir araya getiren 16,10 metre boyundaki modelin flybridge'i güneşlenme minderleri, yemek masası, barbeküsü ve oturma grubuyla rakiplerinden daha geniş bir alan sunduğu belirtiliyor. Pruvadaki güneşlenme minderlerinin üzerinde, istenildiğinde açılıp kapanabilen bir gölgelik bulunuyor. Dört kamaraya sahip modelin en yüksek hızı 26 knot.

 • 5/10
  Targa 32, CNR AVRASYA BOAT SHOW

  Targa 32'nin biri başta diğeri kıçta olmak üzere iki ayrı oturma bölümü bulunuyor. İsterseniz balık tutmak için kullanın, isterseniz güneşin keyfini çıkarın. Salonda dümenci koltuğu ve yanındaki iki kişilik koltuk masaya doğru çevrildiğinde altı kişi rahatlıkla yemek yiyebiliyor. 10,78 metre boyundaki iki kamaralı model 44 knot hıza ulaşıyor.

 • 6/10
  Monte Carlo 80, BOAT SHOW EURASIA

  Asia Boating Awards'ta “En İyi Flybridge'li Yat” ve Cannes Boat Show kapsamında verilen Best Layout Trophy ödüllerini alan Monte Carlo 80'in boyu 24,62 metre. Flybridge'inde jakuzi, büyük bir bar ve şezlonglarla donatılan güneşlenme alanı bulunan modelin salonu, tamamen açılabilen kapı sayesinde havuzlukla birleşiyor. Alt güvertedeki ana kamarada büyük yatağın yanı sıra koltuklar, giyinme odası ve banyo yer alıyor. Biri mürettebat için olmak üzere dört kamarası daha bulunan model 31 knot hıza ulaşıyor.

 • 7/10
  Absolute Navetta 73, BOAT SHOW EURASIA

  22,30 metre boyundaki Absolute Navetta 73, salonunda özel ve kapalı bir kaptan köşkünün, salondan VIP kamaraya ayrı bir girişinin bulunması gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. Alt güvertede dört kamara bulunuyor. Baş taraftaki yer alan, giyinme bölümünün bulunduğu ana kamara teknenin tüm enini kaplıyor. Yemek masası, oturma grupları, bar ve güneşlenme minderlerinin bulunduğu üst güverte ise tam bir keyif alanı.

 • 8/10
  Sirena 56, BOAT SHOW EURASIA

  Tamamı Türkiye'de üretilen Sirena 56, kardeş modeli Sirena 64'ün izini sürüyor. Hafif ve güçlü olması için gövdesi karbon hibritten üretilen model, 29,4 knot hıza ulaşabiliyor. Ekonomik seyirde 850 deniz milini rahatlıkla kat edebiliyor. 18,68 metre boyundaki modelde baş taraftaki VIP kamaranın yanı sıra iki ayrı yataklı bir kamara seçeneği daha mevcut. Bir de mürettebat kamarası var. Her kamara kendi banyosuna sahip. 

 • 9/10
  Dufour 520 Grand Large, BOAT SHOW EURASIA

  Yenilikçi bir model olarak sahneye çıkan 15,20 metre boyundaki Dufour 520 Grand Large'ın yüzme platformu iki kademeli olarak ayarlanabiliyor. Benzerlerinden daha geniş olarak tasarlanan havuzluktaki barbekü ve lavabo oturma alanı altına gizlenmiş. Salon masası elektrikle hareket ediyor ve ekseninde dönebiliyor. Üç ya da dört kamaralı olarak tercih edilebiliyor.

 • 10/10
  Bavaria C57, BOAT SHOW EURASIA

  Bavaria'ya özel yeni VacuTec teknolojisiyle üretilen C57'nin gövdesi bu sayede daha hafif ve daha dengeli. 16,73 metre boyundaki, C serisinin bu ilk modeli üç, dört ve beş kamaralı olarak tercih edilebiliyor. Teknenin kıçında, bir Williams Mini Jet'in sığdırılabildiği bot garajı da bulunuyor. Geniş camlar sayesinde ise içerisi son derece ferah ve aydınlık.