• Arama

Renkli Saatler SIHH 2018'de

SIHH 2018’de kasalar, kadranlar ve kayışlar göz alıcı renklerle gökkuşağını andırıyordu. Markaların yüksek enerjili tasarımları; özellikle kadınları, gençleri ve bileğine renkli saatler ile farklı bir hava katmak isteyen herkesi baştan çıkarıyordu. Lüks saatlerin renk cümbüşünden uzak olduğunu düşünüp hayıflananlar, altın ve çeliklerin içinden, kırmızı, yeşil, mavi ile tamamlanmış bu yeni tasarımları görünce fikirlerini bir kez daha gözden geçirmeye başladılar.

Koyu kadranlar, yaratıcı materyallerle oluşturulmuş kasalar ve sevimli kayışların renkleriyle bu yılki SIHH, tüm görkemiyle ışıldıyordu. Markalar, renk paletlerinin harekete geçirmesine izin vererek klasikliği ve ciddiyeti bir kenara bırakmaktan korkmadıklarını bu sene kanıtladılar.

SIHH 2018; tanınmış markaların, ikonik tasarımların ve  bağımsız saatçilerin etrafında dans eden bir renk cümbüşüydü. Fuardan sonra herkesin aklında kalan tek soru ¨Renk tutkusu da bir çok trendin yolunda gidip daha sonra da kaybolacak bir akım mı, yoksa yüksek saatçilik dünyasında renkli saatlere alışmak mı gerekiyor?¨