• Arama

2018 Aksesuar Trendleri

2018’de aksesuarlar ön plana çıkıyor. XS çantalardan upuzun kolyelere kadar 2018 aksesuar trendleri oldukça iddialı!

 • 1/9
  XS Çantalar

  Geçtiğimiz sezonlardaki koskocaman çantaların yerini 2018’de ekstra küçük çantalar alıyor. Bazılarının sadece bir el büyüklüğü kadar olduğu görülen çantaları kullanmak ise oldukça pratik. Yalnızca birkaç parça eşyanızı koyabileceğiniz bu çantaları, kıyafetlerinizle kombinleyerek istediğiniz tarzı yaratabilmeniz mümkün.

 • 2/9
  Upuzun Kolyeler

  Geçen sezonun tasma kolye trendi, yerini upuzun kolyelere bırakıyor. Gucci’nin spor şıklığına ayrı bir hava katan, farklı stillere de kolayca adapte edilebilen upuzun kolyeleri; 2018’de mutlaka deneyin!

 • 3/9
  Ayakkabılarda Evrim

  Podyumlarda ön plana çıkan diğer bir detay da farklı stillerdeki ayakkabılar. Paris Moda Haftası’nda ayakkabıların adeta evrim geçirerek karşımıza çıkması, ilkbahar/yaz sezonunun yeniliklerle dolu olacağının göstergesi oluyor. 

 • 4/9
  Bel Çantaları

  Çanta takmanın en rahat hali yıllar sonra tekrar podyumlarda yerini aldı. Moda haftası kapsamında gerçekleşen şovlarda göze çarpan detaylar arasında en çok ilgi çeken hem spor hem de şık tasarımlı modelleriyle bel çantaları oldu. Eskiden sadece spor modeliyle karşımıza çıkan bel çantaları, artık farklı tasarımlarıyla en şık kıyafetlerin tamamlayıcısı oluyor. İsterseniz belinize, isterseniz de yandan omzunuza takabileceğiniz bu çantalara 2018’de gardırobunuzda mutlaka yer açın.

 • 5/9
  Tek Küpe

  2018 akseusar trendleri, küpeleri çift takmaya son veriyor ve tek küpe trendi sokaklara geri dönüyor. Sadece bir kulağınıza takacağınız büyük bir küpeyle günlük stilinizde farklılık sağlayabilirsiniz.

 • 6/9
  Kemerli Stiller

  Yeni sezonda, güzel bel kıvrımlarınızı göstermenin tam sırası! Bol elbiselerin yanında dar elbiselerin bile bel kısmına bağlanan kemer veya bağcıklarla hatlarınızı ortaya çıkarmaktan çekinmeyin!

 • 7/9
  Uzun Eldivenler

  Audrey Hepburn’ün hayatımıza soktuğu uzun eldivenleri kullanmanın zamanı geldi! Hem gece elbiselerinizde hem de gündüz stilinizde kullanabileceğiniz eldivenleri yanınızdan eksik etmeyin.

 • 8/9
  Uzun Çizmeler

  Çizmelerle dolu bir yaz sizi bekliyor. Güneşli günlere inat havalı çizmelerden vazgeçmeyen tasarımcılar, Milano Moda Haftası’nda adeta çizme şovu yaptı. Dizin altından başlayıp neredeyse bir bacak boyu kadar olan çizmelerden favorinizi şimdiden belirleyin.

 • 9/9
  Topuklu Ayakkabılarla Çorap

  Şimdiye kadar açık bir ayakkabıyla birlikte çorap giymeye çok da alışık olmayabilirsiniz. Ama Milano Moda Haftası bu tabuları yıkıyor ve yepyeni bir trendle karşınıza çıkıyor. Bu yaz sezonunda hem terliklerin hem de yazlık ayakkabıların içinde çeşit çeşit çoraplar görmeye gözünüz hemen alışacak.