• Arama

8 Adımda Yılbaşı Rehberi

Çekici davet sofralarından alabileceğiniz en güzel hediyelere kadar yılbaşına dört dörtlük girebilmeniz için yılbaşı rehberi hazırladık.

 • 1/8
  Evinizde Çekici Yılbaşı Köşeleri Yaratın

  Şüphesiz ki yılbaşı, hem sokakların hem de evlerin en görkemli olduğu zaman. Yaratıcılığı ve sanatsal aktiviteleri evlerinin baş tacı edinen yeni nesil, yılbaşının gelenekselleşmiş yeşil çamlı dekorlarından sıkıldı. Devir artık evdeki aksesuar ve malzemelerin değerlendirilerek, yaratıcı dozu yüksek yılbaşı süslemeleri yaratma devri. Evlerine bir tutam sihir, bir tutam da mutluluk katmak isteyenler için dallar, çamlar, mumlar, ışıltılı süsler ve dekoratif elemanlarla yılbaşının geleneksel ritüeline uygun kurgulanmış ilham dolu fikirleri mercek altına alıyoruz.

  Çekici yılbaşı köşelerini evde uygulamanın tüm yollarını görün

 • 2/8
  Stil Sahibi Yılbaşı Sofrası Hazırlayın

  Yeni yıla girerken evinizin içinde bir kış masalı yaratmanın ve yepyeni yılı coşkuyla karşılamanın sırrı hayallerinizi kucaklayan yılbaşı sofralarından geçiyor. Başrollerini mumlarla parıltılı aksesuarların paylaştığı sofraların yardımcı oyuncuları ise çam dalları, kozalaklar, ışık dizeleri ve geyik figürleri...

  Yılbaşında stil sahibi sofralar hazırlamanın sırlarını keşfedin

 • 3/8
  Yılbaşı Gecesine Özel Saç ve Makyajınızı Yapın

  Yılbaşı gecesinde saç ve makyajınızın da kusursuz görünmesine ne dersiniz? Yeni yılın heyecanı içinizi sarmışken, geceye kusursuz bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

  Yılbaşı gecesi için makyaj artistlerinin ve saç stilistlerinin önerilerini inceleyin.

 • 4/8
  Evinizde Yılbaşı Çiçeği Bulundurun

  Yılbaşı vitrinlerinde en sevilen şey hiç şüphesiz ki çiçekler! Tüm mağazalar yılbaşı için vitrinlerini özenle süslerken çiçekçilerin yaptıkları olağanüstü tasarımlar ise insanı başka bir dünyaya götürmeye yetiyor. İstanbul’un eski ve yeni en güzel çiçek tasarımcılarının OGGUSTO için tasarladığı birbirinden güzel çiçeklerden mutlaka ilham alın.

  İstanbul’un en güzel çiçekçilerinin yılbaşı çiçeklerinden ilham alın

 • 5/8
  Yılbaşı Gecesinin En Şıkı Siz Olun

  2017’yi uğurlamaya sayılı günler kalmışken sokaklar her zamankinden daha ışıklı, vitrinler her zamankinden daha gösterişli. Marilyn Monroe’nun ¨Eğer bir kadına doğru ayakkabıları verirseniz, sizin için dünyayı bile fethedebilir¨ dediği gibi, doğru bir stil, en ışıltılı ayakkabı ve ona uygun çantayla yılbaşı gecesinin yıldızı olmanız garanti!

  Yılbaşı stiline dair tüm ipuçlarını keşfedin.

 • 6/8
  Farklı Kişiliklere Uygun Hediyeler Alın.

  Yılbaşı hediyesi seçmek her zaman zordur. Kendinizi yeni yılın heyecanına kaptırırken alacağınız hediyelere de bazen acele karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Alacağınız kişinin karakterine göre hediye seçmek karşı tarafı oldukça mutlu edeceğine emin olabilirsiniz.

  Karakterlere göre en güzel yılbaşı hediyelerini inceleyin.

 • 7/8
  2019 Yılbaşı Programlarına Göz Atın

  Aralık, ¨bu yılbaşında ne yapıyoruz¨ sorularına maruz kalınan ve program arayışlarıyla geçen bir dönem. İster çift olarak isterseniz de grupça en keyifli zamanların geçirildiği yeni yıl kutlamalarında, eğlenceli programlar sizi bekliyor.

  2019’a girebileceğiniz en güzel yılbaşı programlarını öğrenin.

 • 8/8
  Lezzetli Yılbaşı Menüleri Hazırlayın

  Yılbaşı denince akla gelen ilk şey hindi olsa da, bu yıl yaratıcılığınızı konuşturmanızın tam zamanı. Farklı ve lezzetli yılbaşı menüleri hazırlayan catering firmalarının, yeni yıla özel menülerinden ilham alın.

  Lezzetli yılbaşı menüsü fikirlerini keşfedin.