• Arama

Macera Tutkunları İçin En İyi Motosikletler

Gotham City’de yaşamıyor olsanız bile şehirden kaçmak için iyi bir motosiklete ihtiyacınız var. Senenin en iyi spor motosikletlerini sizin için bir araya getirdik.

 • 1/5
  KTM 1290 Super Duke R

  KTM’nin Naked modellerinin en büyüğü, Avusturya menşeli KTM 1290 Super Duke R, ‘Canavarı Salın’ (Unleash the Beast) sloganı ile yola çıktı. Haksız da sayılmaz. Zira Super Duke R 8870 devirde 180 beygir güç üretiyor ve 10500 devirde kesiciye giriyor. Canavar’ı rakiplerinden ayıran en belirgin özellik ise torkunun 143 Nm olması. Yırtıcı karakterini öne çıkaran dikkat çekici yeni LED farları ve tüm önemli bilgileri bir bakışta görmenizi sağlayan yeni renkli TFT ekranı da cabası.

 • 2/5
  BMW K 1600 B

  Yüksek performansı lüks ve dinamik bir motorla sunan BMW K 1600 B, sıralı 6 silindir motoru ve üstün dereceli 118 kW (160 hp) çıkış gücüyle coşku uyandırıcı ve çok özel. ‘Açık Yolların Ruhu’ (Spirit of the Open Road) sloganın da anlaşılacağı üzere K 1600 B, iki teker üzerinde şıklığın, gücün ve lüksün diğer adı. Tanık olduğu her yolu, her turu ve her anı etkileyici bir deneyime dönüştüren teknik donanımını, Amerika’da popüler olan ayrıcalıklı özel bür bagger formu ve tamamen siyah tasarımıyla destekliyor. En yüksek noktası ön kaportası olan damla şeklindeki silüet, yeni ve tamamıyla krom kaplı egzozlarla tamamlanıyor.

 • 3/5
  Triumph Bonneville Bobber

  İngiliz şirket Triumph’un öncekilerine göre farklılaşan modeli ile tüm dikkatleri üzerine çeken Bonneville Bobber, dizaynı kadar konfor ve sürüş konuları ile son derece cesur ve rakiplerinin yanında oldukça pratik. Ayarlanabilir koltuğu sayesinde kısa boylu insanlar için bile sürüş konforu sağlayan modelin 690 mm’lik koltuğu üzerinde durmayı kolaylaştırıyor. Kilometre, devir saati, vites, menzil, yakıt seviyesi ve tüketim, saat, trip ve çekiş kontrol ayarlarının görülebildiği LCD gösterge ekranı da yeterince büyük olduğu için alçak oturulması halinde bile gözden kaçmıyor. 1200cc’lik yüksek torklu, 8 valfli, sıvı soğutmalı, 270 derece ateşleme sıralı ve 6 vitesli motora sahip Bonneville Bobber, tüm elektronikleri ve teknik aksamları gizlediği tasarımı ile seyir zevki sunuyor.

 • 4/5
  Ducati Scrambler Desert Sled

  Hem arazide tozu dumana katıp hem de günlük işlerinizde şehir içinde veya uzun yolda rahatlıkla kullanabileceğiniz Scrambler temasının en son ve en iyi örneği, Desert Sled. Araziye en uygun olacak şekilde üretilen çelik amortisörleri, 19 ön 17 arka olmak üzere araziye en uygun tel jantları, her türlü zeminde yağ gibi akmanızı sağlayan Pirelli Rally STR lastikleri ile olması gerekenden çok daha rahat bir sürüş imkanı tanıyor. Hava soğutmalı 803cc’lik motor, 860 mm’lik yumuşak sele, araziye girildiğinde rahatça çıkarılabilen pegler ve alçak geniş açılı motocross gidonu ile Ducati Scrambler Desert Sled ile yerinizde duramayacaksınız.

 • 5/5
  Moto Guzzi MGX-21 eXperimental

  İtalyan Moto Guzzi’nin Mandello del Lario fabrikasında ürettiği en sıra dışı ve teknolojik 1400cc grand cruiser modeli MGX-21’in gaz kablolu gaz kelebeği ile son teknoloji elektronik yönetim, seçilebilir güç düzeyleri ve geliştirilmiş çekiş kontrolü her şey kontrol altında tutarak hız sabitleyicinin konforunu yaşamanıza olanak sağlar. 58 litre taşıma kapasitesi ve kolay, çıkarılabilir dahili çantalar ile yolculukseverler için alanı ve pratikliği garanti ediyor. ‘Uçan Kale’ (Flying Castle) lakabının hakkını veren MGX-21, MG-MP Multimedia Platformu ile yolculuk esnasında müziğin tadını çıkarmanızı da sağlıyor.