• Arama

Keyifli Bir Seyahat İçin 3 Tren Önerisi

Yavaş seyahat konsepti ile rayların üzerinde yolculuk edebileceğiniz en ihtişamlı seçenekleri sizin için bir araya getirdik.

 • 1/3
  Eastern & Oriental Express

  Macerayı mutlak bir dinlenme ile buluşturan bir seyahate ‘hayır’ demeyeceğinizi biliyoruz. Zira balta girmemiş ormanların, antik tapınakların ve bakir kasabaların içinden yeşile boyalı, altın aksamlı, vişne ağacı döşemeli, Thai ipekleri ve Malezya işlemeleri ile bezeli bir kompartmanda geçmek sadece Eastern & Oriental Express yolcularının erişebileceği bir ayrıcalık. Seyahatinizi gastronomik deneyimlerle, canlı çalan piyano eşliğinde Güney Asya’nın muazzam manzarasına karşı kahve içerek, seçeceğiniz özel süitinizde kendinizi evinizde hissederek geçirebilirsiniz.

 • 2/3
  Blue Train

  Aklınıza gelen ‘mükemmel misafirperverlik’ kavramının tam karşılığını Cape Town ve Pretoria arasında lüks bir tren yolculuğunda bulabileceğinizi söylesek… Dünyanın en konforlu trenleri arasında gösterilen Blue Train, dekorasyonu ve yerel lezzetleri incelikli bir şekilde sunan mutfağı ile seçkin bir yerde duruyor. Konaklama seçenekleri arasında mermer kaplı banyosu ve Deluxe Suite’den yaklaşık bir metrelik uzunluğu ile Luxury Suites yer alıyor.

 • 3/3
  Hiram Bingham

  Hayatınızda belki sadece bir kez görme fırsatı bulacağınız bir yeri hayatınızın en özel deneyimi ile keşfetmeye etmeye ne dersiniz? 1920’ler stili vagonları ile Hiram Bingham, Inka İmparatorluğunu’nun kalbine hareket ediyor. Peru mutfağından ilham alınarak hazırlanan hafif ve leziz menülü restoranı, Pullman stili kabinleri, gün doğumunu veya yıldızlı geceleri seyretmenize olanak sağlayan Observation Car ile Hiram Bingham, yemek yerken dans edebileceğiniz en keyifli lüks tren.