• Arama

Keyif Veren Cruise Önerileri

Yavaş seyahat konsepti ile denizin üzerinde yolculuk edebileceğiniz en ihtişamlı seçenekleri sizin için bir araya getirdik.

 • 1/4
  Seabourn Encore

  Bu yıl tanıtılan düşük debili okyanus gemisi Seaburn Encore, 300 süiti ile bir yattan ziyade gemi olarak kategorize ediliyor. İki yüzme havuzu, Thomas Keller restoranı, yedi dinlenme alanı ve spası ile Seaburn Encore’un en büyük avantajı Malta’nın balıkçı kasabası Xlendi veya Endonezya’daki Komodo Adaları gibi büyük gemilerin yanaşamadığı harikulade koylara demirleyebilmesi.

 • 2/4
  Crystal Mozart

  Okyanusa değil nehre açılmak isterseniz size önerimiz ise yedi nehir teknesinden biri olan Crystal Mozart. Gri ve mavinin eşsiz renk paleti içinde modern bir şekilde tasarlanan gemide Michelin yıldızlı yemekler yiyebilir, Vienna Belvedere Palace’tan özel konserleri dinleyebilir, Bevyera Hacklberg Brewery’nin eşsiz lezzetlerini tadabilirsiniz. Nehirde cruise anlayışına yepyeni bir soluk getiren Crystal Mozart’ın bekleme yaptığı zamanlarda ise kendinizi spa’da şımartabilir ve güvertede salınarak eşsiz manzaralara tanıklık edebilirsiniz.

 • 3/4
  Regent Seven Seas Explorer

  Dünyanın ‘inşa edilmiş en lüks gemisi’ olma özelliği taşıyan Regent Seven Seas, Miami menşeili bir cruise firmasının en iddialı oyuncağı. 750 yolcu kapasitesi ile her bir seyahatsevere hayal edemeyecekleri kadar lüks vaad ediyor. Geminin dekorasyonundaki yüzlerce kristal avizenin ışıltısı, tonlarca mermerin ihtişamı, metrelerce deri ve kadifenin büyüleyici dokusu dikkat çekiyor.

  Açılan sayısız şampanyanın cezbedici lezzeti ile Regent Seven Seas’de Versace imzalı yemek takımları ile yemek yemek, orijinal Picasso tablolarının olduğu koridorlarda yürümek, Bottega Veneta banyo ekipmanları ile tazelenmek de mümkün. Bünyesinde yer alan görkemli Regen Suite’de kalma şerefine erişenleri ise kaptan köşkünden dahi iyi bir manzara, özel spa, Steinway piyano, Savoir yatak bekliyor. Her bir ziyaretçiye neredeyse bir görevlinin düştüğü gemide yapabilecekleriniz arasında Helsinki’de yemek, Portofino’da gastronomi turuna katılmak da var.

 • 4/4
  Belmond Road to Mandalay

  Etrafınızın sadece huzurla çevrili olduğu bir deniz seyahatine çıkmak isterseniz, tercih etmeniz gereken cruise, Belmond Road to Mandalay. Sadece 46 kabin ile hizmet veren gemide ister stil sahibi dinlenme salonlarındaki koltuklarda kokteylinizi yudumlayabilir, isterseniz eşsiz manzaraya karşı tatlı, tropikal havada havuza girebilirsiniz.

  Myanmar’ın saklı tuttuğu tarihini keşfetmek, yeşil çay tarlalarını gezmek ve safran sarısı örtülü keşişlerin sükunetine tanıklık etmek de Belmond Road to Mandalay’in size armağanı.