• Arama

İş Kadınlarına Özel 9 Saat Modeli

Çalışan kadınların iş ve şehir koşuşturması içerisinde taktıkları şık bir saat, tarzlarına ayrıcalık kazandıracak önemli bir ayrıntı. Öncelikle seçeceğiniz model mesleğiniz ve kıyafetleriniz ile uyum içerisinde olmalı. Koyu renkleri seviyorsanız, tavsiyemiz bileğinizde taşıyacağınız saat modeli daha renkli, sade giyiniyorsanız kesinlikle her yönü ile göz kamaştıran feminen bir saat tam size göre. Beyaz bir gömleğin manşetine değen deri kayışlı bir saatin şıklığını ise hiçbir şey bozamaz. Bileğinizde zevkle taşıyacağınız 9 saat modelini sizler için inceledik.

 • 1/9
  Hermes, Cape Cod TGM Bicolor

  Hermes’in uzun süredir ruhumuzu okşayan modellerinden iki renk kayışa sahip olan Cape Cod TGM Bicolor 26,2 mm çapında kasaya sahip. Kalınlığı ise 1.95 mm. Tarih göstergesi saat 3 konumuna yerleştirilmiş. Çelik kasa şekli ise tabii ki dikdörtgen ve ışığı yansıtmayan safir kristal cama sahip.

 • 2/9
  Chopard, Happy Sport 36 mm Automatic

  Lüks saatçilik markası Chopard’ın, saat estetiği dünyasına kattığı mutlu pırlantalar uygulaması markanın her modeline ayrıcalık kazandırıyor.  Kadranında 7 adet eşsiz pırlanta bileğin hareketi ile en klasik tasarımında bile ışıltılar saçıyor. Happy Sport 36mm Automatic’in enerjisi ve güzelliği kana karışacak kadar dinamik.

 • 3/9
  Glashütte Original, Pavonina

  Glashütte Orginal’in 2013 yılından oluşturduğu Pavonina koleksiyonu kadınlar için daha da renkli modeller sunuyor. Sakson saat tasarımcılarının elinden çıkan tasarımlar farklılığını ilk bakışta ortaya koyuyor. Sedef kadranının üzerinde saat indeksleri Roman rakamları ile belirtilmiş. Bilekliği çok kolay değiştirilen bir sistem ile üretilmiş ve turkuazdan, pembeye kadar bir renk skalası içerisinde sunulmuş. Ayrıca paslanmaz çelik, pembe altın veya iki renkli bilezikleri ile de kullanımı daha da seçeneklendirilmiş.

 • 4/9
  Jaeger-LeCoultre, Rendez –Vous Night & Day

  Jaeger-Le Coultre, özellikle bu yıl RendezVous koleksiyonunda yaptığı yenilikler ile dikkat çekiyor. İsviçre saatçiliğinin en yetenekli saat ustalarının ellerinden çıkan modeller her anı renklendirecek. 38.2 mm çapında yeni ölçüleri ile kibar ve feminen bir tarz taşıyor. Otomatik mekanizmaya sahip ve 40 saat güç rezervi var.

 • 5/9
  Cartier, Panthere de Cartier

  Cartier’in, 1980’lerde ikonu olan Panthere de Cartier ailesinden çalışan kadınlar için sarı altın veya çelik olan modelini seçtik. Tam bir klasik olduğu kadar en sade iş kıyafetlerini de farklılaştıracak kadar elegan. Orta ve küçük olarak iki farklı kasa çapında sunuluyor. Zamanı gösteren rakamlar Romen olarak tasarlanmış ve kolaylıkla takıp çıkarılan bileziğe sahip.  Kadınlara her zaman ayrıcalıklı olmayı sunan Cartier’in Panthere koleksiyonun tüm enstrümanları bu misyonu üstleniyor.

 • 6/9
  IWC Shaffhausen, Da Vinci

  IWC Shaffhausen’in DaVinci ailesinden bileklerinde taşımak için IW459308  ay fazlı kadın saati modelini  öneriyoruz. Zamana hâkim, organizasyonu kuvvetli her daim kontrollü bir şıklık içerisindeki iş kadınlarının değişmez aksesuarı olarak IWC Shaffhausen, Da Vinci IW459308 isabetli bir seçim olacak. Canlılığını hissettiren otomatik mekanizmalı model 18 karat kırmızı altın kasaya sahip. Gümüş kaplı kadranını ışığı yansıtmayan konveks safir camı koruyor. Kasa çapı ise 36 mm ve 3 bar su geçirmezlik özelliği ile donanımlandırılmış.

 • 7/9
  Baume & Mercier, Classima 10329

  Baume & Mercier Classima, sessiz ama kalıcı bir şıklığı vaat ettiği kadın modellerinde net tasarımları ile dikkat çekiyor. Classima 10329, kasa çapı 31 mm olan modelin mavi timsah derisi kayışı zıtlık oluşturarak ince hatlarını daha da ortaya çıkarıyor. Saat 12 konumuna ay fazı yerleştirilmiş. Zaman 12,3,6,9 da Romen rakamları ile gösterilirken diğerlerinde ise mücevher kullanılmış. Kasa kalınlığı 7.10 mm. 50 metre su basıncına dayanıklı.

 • 8/9
  Faberge, Lady Libertine III

  Faberge’nin Dalliance koleksiyonuna ait Libertine III modeli, mücevher işçiliği detayları ile göz dolduruyor. Kadranını süsleyen değerli taşların Zambia’dan Mozambik’e kadar uzanan bir yolculuğu var. Yakut, pembe safir, el boyama yeşil-turkuaz mine çalışması beyaz–gümüş mine ile sonlandırılmış. İskoç tasarımcı Fiona Krüger’in sabırlı işçiliğinden çıkan eşsiz bir parça. Elle kurum saatleri seven kadınlar için ideal bir model. Mekanizması 149 adet parçadan oluşuyor ve 50 saat güç rezervi bulunuyor.

 • 9/9
  Gucci, New G-Timeless Variants

  Sade şıklığın içerisinde küçük oyunları sevenler için muhteşem bir modellere sahip bir koleksiyon. Kadran ölçüleri 29 mm ve 36 mm olarak iki farklı ölçüde düşünülmüş. Sedef kadranının üzerinde Gucci’nin yeni tasarımı rakamlar yerine konulmuş indeksler yer alıyor. Bilekliğinde ise kertenkele derisi veya mesh bilezik kullanılmış.