100.000 Euro'ya Kadar Alabileceğiniz En Yeni 10 Tekne

100.000 Euro'nun altındaki dikkat çekici 10 tekneyi sizin için sıraladık. Boyları 7-10 metre arası değişen, küçük ama fonksiyonel bu şahane tekneleri yakından inceleyin.

 • 1/10
  Antares 8

  Denizin keyfini gerçek anlamda çıkarmak amacıyla tasarlanan 8,23 metre boyundaki Antares 8, iç ve dış donamıyla birkaç günlük seyirlerinizi konforlu hale getiriyor. Sürgülü cam kapıyla ulaşılan dümen mahalli korunaklı ve iyi donanımlı bir yaşam alanı oluşturuyor. Baş altında çift kişilik yatağın bulunduğu bir kamara ile duş ve tuvalet yer alıyor. Zeki güverte planı sayesinde üç farklı koltuk düzeni seçeneği sunuluyor.

  Satış Fiyatı: 51.900 Euro (motor dahil, kampanyalı fiyatı)

 • 2/10
  Quicksilver Activ 755 Weekend

  7,40 metre uzunluğundaki Quicksilver Activ 755 Weekend bu boyda pek rastlanmayan bir özelliğe, yüzme platformuna sahip. Dokuz yolcu taşıma kapasitesine sahip model, küçük mutfağıyla günübirlik seyirlerde keyifli yemeklere de imkan tanıyor. Havuzluktaki masa ve oturma grubu istenildiğinde güneşlenme minderine dönüşebiliyor. Başta ve kıçta olmak üzere iki adet kabini bulunuyor.

  Satış Fiyatı: 52.640 Euro

 • 3/10
  Glastron GT 245

  Aileyle birlikte yapılabilecek bowrider tipi günübirlik gezi teknesi Glastron GT 245'in boyu 7,8 metre. Pruvasındaki güneşlenme minderleri hem çok konforlu hem de güvenli. Akılcı tasarımı sayesinde bolca saklama alanına sahip. Küçük bir de tuvaleti bulunan model, 13 kişiye kadar yolcu taşıyabiliyor.

  Satış Fiyatı: 54.900 Euro

 • 4/10
  Flyer 7.7 Sun Deck

  Flyer 7.7 Sun Deck, 7,64 metrelik boyuna rağmen 10 kişiyi ağırlayabiliyor. Salondaki oturma grubu ve masası iki kişilik yatağa dönüşüyor. Yan camlar ve hatch sayesinde içerisi aydınlık, havadar ve ferah. Tüm bunların yanında 42 litrelik buzdolabı ve mikrodalga fırınının bulunduğu küçük mutfağı, duş ve tuvaletiyle günübirlik seyirler istenirse kısa konaklamalı seyahatlere dönüştürülebiliyor.

  Satış Fiyatı: 58.900 Euro (motor dahil, kampanyalı fiyatı)

 • 5/10
  Merry Fisher 895

  Tam bir hafta sonu teknesi. 9,07 metre boyundaki teknenin dümen mahallindeki geniş camlar içeriyi aydınlık ve ferah kılıyor. Baş altındaki iki kişilik yatağın yanı sıra salondaki koltuk da iki kişilik yatağa dönüştürülebiliyor. Akılcı tasarlanmış modüler koltuk takımı kişi sayısına göre şekil değiştirebiliyor. Teknede duş, tuvalet ve dümen mahallinin hemen arkasında küçük bir mutfak da bulunuyor. Havuzlukta da dört kişinin rahatlıkla yemek yiyebileceği bir masa yer alıyor.

  Satış Fiyatı: 59.080 Euro

 • 6/10
  Barracuda 8

  Konforlu seyirler sunan Airstep gövde teknolojisi ile tasarlanan Barracuda 8, denize oldukça yatkın bir sportif balıkçılık teknesi. 7,99 metre boyundaki Barracuda 8, sancak taraftaki geniş yürüme yolu sayesinde kıçtan başa güvenli ve rahat geçiş imkanı sunuyor. Kıç alanda balıkçılık için gerekli donanımlar bulunuyor. İki kişilik yatağın bulunduğu kamarasıyla yatılı seyirlere de imkan sağlıyor.

  Satış Fiyatı: 63.900 Euro (motor dahil, kampanyalı fiyat)

 • 7/10
  Quicksilver 905 Pilothouse

  Quicksilver 905 Pilothouse, hem balıkçı hem de bir gezi teknesi. 8,88 metre boyundaki modelin havuzluğunda balıkçılık için ihtiyaç duyacağınız her türlü ekipman mevcut. Taşıma kapasitesi 10 kişi. Altı kişiye kadar da misafiri yatılı olarak ağırlayabiliyor. Geniş yan yolları sayesinde baştan kıça güvenli bir şekilde yürünebiliyor. Tam donanımlı mutfağı ve banyosuyla hafta sonu seyirlerine konfor katıyor.

  Satış Fiyatı: 73.865 Euro

 • 8/10
  Jeanneau Cap Camarat 10.5 Walk Around

  10,57 metre boyundaki Cap Camarat 10,5 Walk Around, zarif ve sportif çizgiler harmanlanarak tasarlandı. 10 kişilik oturma kapasitesiyle günübirlik kaçamaklar için ideal bir model. Dört kişilik bir aileye de konaklamalı kısa seyir imkanı sunuyor. Pruvada ve kıçta olmak üzere dışarıda iki ayrı yaşam mahalli bulunuyor. İçeride baş altında yemek masasıyla oturma grubu, mutfak ve kıç altında bir kamara yer alıyor.

  Satış Fiyatı: 75.350 Euro

 • 9/10
  Quicksilver Activ 855 Weekend OB

  10 kişiyi ağırlayabilen model dıştan takma tek ya da çift motorla kullanılabiliyor. Hem içeride hem de havuzlukta yemek masası bulunuyor. Teknenin boyu 8,91 metre. Gölde ya da nehirde kullanmak için de çok uygun. Havuzluğunda farklı şekillerde kullanılabilen yemek masasıyla birlikte bir oturma grubu bulunuyor. İçeride de donanımlı bir mutfak, duş-tuvalet, baş altında çift kişilik yatak yer alıyor.

  Satış Fiyatı: 81.620 Euro

 • 10/10
  Flyer 8.8 Sun Deck

  İkinci nesil Air Step gövde üzerine inşa edilen 9 metre boyundaki model, 500 HP motor gücü ve 11 kişi taşıma kapasitesine sahip. Şık ve aynı zamanda sportif yapısı, zarif yan korumalar ve kolayca fark edilebilir ön cam tasarımı ile birleştirilmiş. Kıçtaki kamaranın yanı sıra salondaki sekiz kişilik oturma grubu ve masa, iki kişilik yatağa dönüştürülebiliyor. Flyer 8.8 Sundeck'te ayrıca buzdolabı, mikrodalga fırın, duş ve tuvalet de yer alıyor. 

  Satış Fiyatı: 82.900 Euro (motor dahil, kampanyalı fiyat)

 • Performansı sanatla birleştiren Jaguar otomobillerinin ayrıcalıklı dünyası ile ilgili haberler için üye olun!