• Arama

En Renkli 10 Kadın Saat Modeli

Renkli dünyaların kapıları renkli saatler ile açılır… Bileklerdeki duruşlarıyla farklılıklarını öne çıkaran göz alıcı  ve birbirinden renkli 10 göz alıcı kadın saatini sizler için derledik.

 • 1/10
  Zenith, Elite Lady Moonphase

  Zenith, mükemmel saat ustalığını kadın saatlerine de aynı hassasiyetle yansıtıyor.  Renkli saat uygulamasını Zenith yapınca tabii ki maskülen ve renk oranının ince bir dengede olduğu modeller ile karşılaşmamamız  imkansız. Her zaman olduğu gibi şık, donanımlı ve renkli, tıpkı hitap ettiği kadınlar gibi.

  Zenith Elite Lady Moonphase, 33 mm kasa çapına sahip ve 9.25 mm incelikte. 62 adet pırlanta bezeli çevreliyor. Kasa arkasından safir kristal camın ardından Cotes de Geneve motiflerinin arz-ı endamını rahatlıkla izleyebilirsiniz. 50 saat güç rezervine sahip ve mekanik otomatik bir model.

 • 2/10
  Rado, True Thinline

  Teknolojiyi ve yeni alaşımları seven Rado yeşilin en güzel tonunu kadın saatlerinde kullandı. Çok ince saatin zarif görüntüsü altında ileri teknoloji çizilmez seramik alaşım yer alıyor. 4.9 mm kalınlığında, sade tasarımlı kendine güvenen unisex bir model.

 • 3/10
  De Grisogono, Allegra

  Markanın takipçileri Allegra koleksiyonunu çok iyi biliyorlar. Allegra ailesi küpe, bilezik, pendant ve yüzük ile tanıtıldı. Bu tasarıma en uygun saat modeli de rengarenk olarak sunuldu. Tüm koleksiyonun uyumu, birbirini çağrıştırması, ayrıcalıklı bir tasarım sonucunda yaratıldığını gösteriyor. İsviçre quartz mekanizmasının can verdiği modelin kasası pembe altın, beyaz altın ve siyah PVD kaplı çelik olarak sunuluyor.

 • 4/10
  Bulgari, Steel Pave Serpenti

  Bulgari’nin efsanevi Serpenti koleksiyonundan Twist Your Time oval paslanmaz çelik veya pembe altın kasaya sahip. Quartz mekanizması ve 50 metre suya dayanıklılığı ise diğer özelliklerinden. Bulgari Steel Pave Serpenti 27 mm kadrana sahip. Özel yılan derisi veya Karung kayış seçeneği ile sunuluyor.

 • 5/10
  Jacob & Co, Five Time Zone Silver Dial Diamonds

  Çok gezen renkli kişiliklere özel paslanmaz çelik ve mavi poliüretan kayışlı modelin kadranı analog sayılarla zamanı gösteriyor. 40 mm çapındaki paslanmaz çelik kasası, beş ayrı zamanı ayarlama imkanı veriyor. 30 metre su basıncına dayanıklı.

 • 6/10
  Charriol, Watch Colvmbvs Prune Diamonds

  Lüks mücevhercilik geçmişine sahip firma, bu yıl da yeni tanıttığı saat ailelerinde renkli ve taşlı olmayı tercih etti. Colvmbvs kadın koleksiyonu quartz mekanizmalı ve 30 mm paslanmaz çelik kasalı. Kadranın 12 adet parlak pırlanta yer alıyor ve bezelde de aynı göz alıcılık pırlanta dizisi ile devam ettirilmiş.

 • 7/10
  Glashütte, Original Panomatic Luna Boutique Edition

  Alman saat devi Glashütte tarafından sunulan kadın modeli özellikle geniş kasa sevenler yönelik. 39.4 mm kasasının çevrelediği doğal sedef kadranı üzerinde panoramik tarih yer alıyor. Bezeline ise 3 mm’lik 83 adet kesme pırlanta yerleştirilmiş.

 • 8/10
  Dior, La D Dior Granville

  Dior’dan şeker tadında renklerle sunduğu saatler, ismini de sımsıcak Fransa’nın Normandia kıyılarından alıyor. Adeta mutluluğun bileklere taşınmış şekli, Dior kalitesi ile sunulunca daha da değerli olmuş. Pave taşlarla süslü kadranı 19 mm ve 38 mm çapında. Kadranı ise sedefin parlak saflığına emanet edilmiş.

 • 9/10
  Versace, Red Blue Palazzo Empire

  39 mm kasa içerisinde mavi mineli kadrana sahip. Quartz mekanizma ile can bulan Versace Red-Blue Palazzo Empire ladranın ortasında 3D Medusa amblemini taşıyor.

 • 10/10
  Baume & Mercier, Promesse Moon Phase

  Gece mavisinin saate uygulanmış en güzel örneğini Baume & Mercier kadınlar için yarattı. 34.40 mm çapında kasası paslanmaz çelikten üretildi. Safir kristal camının ışığı yansıtmayan özelliği kadranın tüm güzelliğini gözler önüne seriyor. Bezel yanlarında 15’er adet pırlanta dizili.