• Arama

Paris Moda Haftası 2018 İlkbahar/Yaz Trendleri

Paris Moda Haftası’nda bisiklet şortlardan maskülen şıklığa, tüylü tasarımlardan volanlara kadar yeni sezona damga vuracak 13 trend…

 • 1/13
  Bisiklet Şortlar

  Paris Moda Haftası’nda tasarımcılar, şortların formunu değiştirerek bisiklet şortları hayatımıza sokuyor. Off White’ın Naomi Campbell’le podyuma çıkardığı kısa bisiklet şortlarını Chloe’nin uzun tasarımları takip ederken ortaya yepyeni bir trend çıkıyor.

 • 2/13
  Maskülen Şıklık

  Tarz olmanın sınırlarını zorlayan maskülen stiller, yeni sezonda farklı çeşitleriyle kendini gösteriyor. Saint Laurent’in yarattığı şık tarzdan, Guy Laroche’un cesur seçimlerine kadar podyumlarda dikkat çeken bu tasarımlar, sizi tarz değiştirmeye bile ikna edebilir!

 • 3/13
  Belirgin Düğmeler

  Saklandıkları yerden çıkarak kendilerini göstermeye başlayan düğmeler, yeni sezon vitrinlerini süslemeye hazır. Çok sade bir kıyafete bile oldukça farklı bir hava katan belirgin düğmeli kıyafetleri tercih ederek her an tarzınızı konuşturabilirsiniz.

 • 4/13
  Asimetrik Kesimler

  Sonbahar/Kış sezonunu ele geçiren asimetrik trikolar, yeni sezonda yerini asimetrik kesimli etek ve elbiselere bırakıyor. Işıltılı bir gece elbisesinin üzerinde veya günlük bir stilde görebileceğiniz asimetrik kesimli kıyafetlere gardırobunuzda mutlaka yer ayırın.

 • 5/13
  Daha Fazla Kat

  İlkbahar/Yaz sezonu kat kat kıyafetlerin sezonu! Off White’in tüllerindeki katlardan Isabel Marant’ın romantik katlarına kadar dikkat çeken tasarımları, yaz sezonunda uygulamaktan çekinmeyin.

 • 6/13
  Volanlı Mucizeler

  Kusurları örtmeyle bire bir olan volanlı tasarımlar, yaz sezonu için adeta bir mucize yaratıyor. Loewe’nin bel kısmında kullandığı volanlardan Dior’un volanlı eteklerine kadar birçok defilede göze çarpan volanları, kıyafetlerin her kısmında görmek mümkün.

 • 7/13
  Ayakkabılarda Evrim

  Daha önce hiç bu kadar farklı ayakkabılar görmediğinize eminiz. Paris Moda Haftası’nda ayakkabıların adeta evrim geçirerek değişik stillerle karşımıza çıkması, ilkbahar/yaz sezonunun yenilikler dolu olduğunun izlerini taşıyor.

 • 8/13
  Kırmızı Cazibesi

  Cazibe yaratmanın altın kuralı olan kırmızıdan yeni sezonda da vazgeçilmiyor. Dilerseniz yalnızca kıyafetinizde dilerseniz de kıyafetinizden ayakkabınıza kadar tamamıyla bürünebileceğiniz kırmızılar, yeni sezonda sokakları canlandırmaya geliyor!

 • 9/13
  Kazakları Bağlama Zamanı

  Kazakları belinizden ya da boynunuzdan bağladığınız zamanları hatırladınız mı? Paris Moda Haftası, kazaktan hırkaya, gömlekten sweatshirt’e kadar bütün kıyafetleri belinizden ya da boynunuzdan bağladığınız zamanlara sizi geri götürmeye hazırlanıyor.

 • 10/13
  Bel Kıvrımları Ortada

  Yeni sezon, güzel bel kıvrımlarınızı göstermenin tam sırası! Bol elbiselerin yanında dar elbiselerin bile bel kısmına bağlanan kemer veya bağcıklarla hatlarınızı ortaya çıkarmaktan çekinmeyin!

 • 11/13
  Tüy Yumuşaklığı

  Bahar sezonunun gelmesiyle tüylerle aranızı iyi tutmanızda fayda var. Çünkü Saint Laurent’den Maison Margiela’ya kadar birçok tasarımcının şovunda görülen tüyler, Paris’te başroldeydi.

 • 12/13
  Dantel Rüyası

  Chanel’in 100 yıllık geçmişindeki en büyük mirası hiç şüphesiz ki danteller! Paris Moda Haftası’ndaki tasarımcılar Chanel’in bu mirasından vazgeçmeyerek zarifliğin anahtarı dantelleri yeni sezona taşımanın gururunu yaşıyor.

 • 13/13
  Uzun Eldiven

  Audrey Hepburn’ün hayatımıza soktuğu uzun eldivenleri kullanmanın zamanı geldi! Hem gece elbiselerinizde hem de gündüz stilinizde kullanabileceğiniz eldivenleri yanınızdan eksik etmeyin.