• Arama

Londra Moda Haftası 2018 İlkbahar/Yaz Trendleri

Londra Moda Haftası’ndan piliselerden gömlek elbiselere, derin yırtmaçlardan payetlere kadar 2018 yaz sezonunda çok konuşulacak 11 trend…

 • 1/11
  Pilise

  Yaz sezonunda düz parçaların yerini piliseler alıyor. Kıyafetleri çok daha havalı gösteren piliseler, günlük bir kıyafetten gece kıyafetine kadar farklı tasarımlara hareket katıyor. Ralph & Russo’dan Teatum Jones’a kadar birçok defilede görülen piliseli tasarımlara bu yaz gardırobunuzda mutlaka yer açın!

 • 2/11
  Gömlek Elbiseler

  Geçtiğimiz yazın da trendi olan gömlek elbiseler, hız kesmeden yoluna devam ediyor. Yaz mevsiminin hem en rahat hem de en tarz parçaları arasında yer alan bu elbiselerin farklı renk ve biçimlerini sokaklarda çokça görmeye hazır olun.

 • 3/11
  Tek Omuz

  Tek omuz devri başlıyor. Fyodor Golan ve Roland Mauret gibi birçok tasarımcı tarafından hayata geçirilen bu hoş tasarımlar, yeni sezon için alınacak parçaların başında geliyor.

 • 4/11
  Püskül Detaylar

  Uzun zamandır podyumlarda görülmeyen püsküller, Londra Moda Haftası’ndaki en heyecan verici detaylardan biri oldu. Hem elbiselerin bütününde hem de elbise uçlarında kullanılan püskül detayları, yaz sezonuna hareket katacak.

 • 5/11
  Derin Yırtmaçlar

  Seksi görünmenin birinci kuralı hiç şüphesiz ki derin yırtmaçlar! Fakat bu derin yırtmaçları sadece gece elbiselerinde göreceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Önümüzdeki sezon gece elbiselerinin yanında günlük stile de uyarlanan yırtmaçlar, şimdiden sezonun en iddialı parçaları arasında bulunuyor.

 • 6/11
  Payet

  Görünümünüze ışıltı katan payetler, 2018 yazını parlatmaya hazırlanıyor. Emporio Armani’den Temperley London’a kadar birçok tasarımcının şovunda dikkat çeken payet detayları, ışıl ışıl bir yazın habercisi.

 • 7/11
  Tek Küpe

  2018 yaz sezonu, küpeleri çift takmaya son veriyor ve tek küpe trendi sokaklara geri dönüyor. Sadece bir kulağınıza takacağınız büyük bir küpeyle günlük stilinizde farklılık sağlayabilirsiniz.

 • 8/11
  Fırfır

  Geçen sezonun en büyük trendi olan fırfırlar, ikinci etabını tamamlamaya geliyor. Londra Moda Haftası kapsamında gerçekleşen defilelerde, Simone Rocha’nın fırfırları, beyaz bir gece elbisesinin üzerinde kullandığı görünürken; Ryon Lo’nun ise bir eldivenin üzerinde kullandığı görülmesi, fırfırları yaz sezonunda her türlü kıyafette görebileceğinizin sinyalini veriyor.

 • 9/11
  Metalik Furyası

  Sonbahar/Kış sezonunda da etkisini gösteren metalik trendi, yaz sezonunda da peşinizi bırakmayacak. Ralph & Russo’nun muhteşem kahverengi metalinden, Topshop Unique’in gri metallerine kadar birçok defilede kıyafetlerin bütününde ya da bir kısmında görülen metalik renkler, yazın en iddialı trendlerinden biri olmaya aday!

 • 10/11
  Sarı

  2018 yazında sarı, yeni beyaz olmaya hazırlanıyor. Hemen hemen her tasarımcının koleksiyonunda görünen canlı sarı renklerle yaz sezonu adeta cıvıl cıvıl olmaya geliyor. Saten bir elbisede ya da koton bir kumaşta hayat bulan sarı rengi, sezona damga vuracak.

 • 11/11
  Büstiyer

  Londra Moda Haftası’nda göze çarpan en iddialı parçaların arasında büstiyerler başı çekiyor! Şimdiye kadar kıyafetlerinizin üstüne büstiyer giymeye alışık olmayabilirsiniz fakat yeni sezon sizi buna fazlasıyla alıştıracak. İsterseniz bir ceketle kamufle edebileceğiniz gibi tek başına giyerek de cesur bir görünüm yaratabileceğiniz büstiyerleri, bu yaz mutlaka deneyin.