preloader

İsviçre Lüks Galası 2019

Yazı Boyutu:

Geleneksel Swiss Luxury Gala, İsviçre’nin köklü lüks markaların katılımıyla 11 Aralık akşamı gerçekleşti.

11 Aralık akşamı bir araya gelen İsviçre’nin köklü lüks markaları, OGGUSTO’nun da davetli olduğu geleneksel Swiss Luxury Gala ile kış tatili sezonunu açtı. Lac Leman’a bütün heybetiyle hakim Restaurant/Hotel du Parc des Eaux Vives’in yılbaşı süsleriyle donatılmış büyülü ortamında düzenlenen ve 300 seçkin davetlinin katıldığı etkinlik, katılımcılarına unutulmaz anlar yaşattı.

İsviçre Lüks Galası 2019

Sanat, takı, gastronomi, bale ve modanın İsviçre zarafetiyle buluştuğu bu benzersiz gecenin mimarlığını Cenevre’nin lüks kraliçelerinden Chopard Boutique Direktörü Gabriella O’Hana, L.RAPHAEL CEO’su Ronit Raphael, Hotel Metropole ve Restaurant/Hotel du Parc Des Eaux Vives Direktörü Helene Lang-Lauper, Artvera ART Gallery yöneticisi Larissa Chertok ve Moda Tasarımcısı Natalie Dolenko üstlendi.

Artvera Art Galeri’nin ressamlarından Roger Pfund’un eserleri verandanın duvarlarına çarpıcı renkleri ile can katarken, Şef Julien Schillaci’nin “Geneva Terroir” temasıyla hazırladığı lezzetler damakları tatlandırdı; Bianca Stoicheciu ve Jia Yong Sun’un bale gösterisi ise izleyenleri hayran bıraktı. Gecenin akıllarda en çok yer bırakan anlarından biri, fine jewellery markası denilince ilk akla gelen isimlerden olan Chopard’ın zarif tasarımlarının sergilendiği andı. Natalie Dosenko imzası taşıyan ipek elbiselerin üzerinde pırlanta, safir ve zümrüt parçaları taşıyan mankenler nefes kesti. Güzelliğin ilmini yapan dünyaca ünlü cilt bakımı markası L.RAPHAEL’in ana sponsorlarından olduğu gece Cenevrelilere 2020’yi güzellik, şıklık ve kültürle karşılattı.

Aslıhan Dağıstanlı Aysev
Aslıhan Dağıstanlı Aysev Tüm Yazıları