preloader

Extra Gastronomy by Brothers 24 Mart'ta Başladı

19.03.2021
Extra Gastronomy by Brothers 24 Mart'ta Başladı

Yazı Boyutu:

aaa

Extra Gastronomy by Brothers; en havalı bilgiler, eğlenceli akış ve birbirinden ilginç sohbet konularıyla, 24 Mart’tan itibaren Brothers Youtube ve Brothers Instagram kanallarında yayına başladı.

Kendini ruhen ve bedenen zenginleştirmeyi hayatının merkezine alan, gusto sahibi üyelerden oluşan House of Brothers, yılın en lezzetli etkinliğine başladı. Gastronomiye tat, koku ve aromalar perspektifinden bakan, deneyimsel etkinlik serilerini bir araya getiren Extra Gastronomy, bu yıl Brothers sponsorluğunda dijital içeriklerle, gastronominin özlediğimiz seyahat ve müzikle olan ilişkisini işliyor. Eğlenceyle popüler kültürü bir araya getiren ve House of Brothers’ta çekilen, Extra Gastronomy by Brothers serisinde, yaşamın tüm renkleri geniş bir yelpazeyle ele alınıyor. Extra Gastronomy ile son bir yıldır hasret kaldığımız dünyanın farklı yerlerine yolculuğa çıkılıyor, müziğin en keyifli haline doyuluyor ve lokal lezzetlere dair detaylar öğreniliyor.

Bu keyifli seride, Ayhan Sicimoğlu ve Oğul Türkkan; Uzak Doğu’ya dair yazılı olmayan kuralları, ilginç yeme-içme ritüellerini konuşuyor; sushi'ye ve ona eşlik eden muazzam lezzetler ve içeceklerle ilgili pek de bilinmeyenleri anlatıyor. Twins Cocktail Bar ile kokteyl yolculuğuna çıkarken, Müge Boz ve Hazer Amani aracılığıyla dünya lezzetleriyle izleyici tanıştırılıyor. Extra Gastronomy by Brothers’ı izlerken, size, Ferit Odman’ın harika müzikleri de eşlik ediyor. Youtube’da yayınlanacak serilerin tüm detaylarına Instagram’dan ulaşabilirsiniz.

Tüm dünyayı gezen ve bunu yaparken de gittiği yerin kültürünü, iklimini, geleneklerini, tarzını, müziğini benimseyip programlarında anlatan Ayhan Sicimoğlu; o yerlere dair bilgilerini paylaşacak. Diğer yandan Ferit Odman ve Oğul Türkkan müziğin; lezzet algısındaki muazzam etkisini ele alacak. Yüksek seste lezzet algısının değiştiğini, uçakta servis edilen yemekleri yeryüzündeki bir restoranda yersek çok tatlı veya çok tuzlu gelebileceği üzerine konuşulacak. Aslında yemeğin tek eşlikçisinin içecek olmadığı, müziğin de yemeğin ve içeceklerin tadını değiştirebilen bir etken olduğundan bahsedilecek.

Lokal Lezzetlerle Tarz Oluşacak

Serinin eğlenceli sürprizlerinden biri de şef Hazer Amani’nin lokal dokunuşlarla hazırladığı yemekler ve onları tadan Müge Boz olacak. İkili uzun bir sofradaki enfes yemeklerle kendi tatlarını yaratacak ve yemeklerin nasıl olduğunu, nasıl değiştiğini tartışacaklar.

Twins Cocktail Bar ile Dünya Turu

Pandemi boyunca farklı ülkelerin kokteyllerini özleyenler için de harika bir detay var. Twins Cocktail Bar; Brezilya, İsveç ve İngiltere’ye has rengarenk kokteyller hazırlayacak. Farklı ülkelere özgü olan rengarenk kokteyllerin nasıl yapıldığı, nasıl içildiği ve içeriklerinin nasıl kullanıldığı, servis edilmek üzere nasıl şişelendiği de konular arasında yer alıyor.

Değişimin Yeni Haline Hazır mısınız?

Tüm dünyayı evimize sığdırmaya çalıştığımız son bir yılda herkes için hayat bir hayli değişti. Dünya haritasına bakıp plan yaptığımız, kalabalık dost sofralarında buluştuğumuz, istediğimiz gibi sokağa çıkabildiğimiz günlere bir süreliğine ara vermiş olsak da kendi dünyamızı bir şekilde zorlu şartlara rağmen güzelleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bunu da işin olumsuz yanlarını göz ardı etmeye çalışarak en güzel şekilde yapabiliyor, globalde başarılı oluyoruz gibi görünüyor.

Bu değişim sürecinde Brothers, Youtube videolarıyla bir seyirci kitlesi yakaladı. Hem House of Brothers’ta gerçekleşen dolu dizgin sohbetler hem de merak edilen başlıklar üzerine yoğunlaşan videolarla ilginç konular üzerine merakları giderirken eğlenceyi de eksik etmedi.

Son bir sene boyunca bize Herakleitos’un “Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir” sözünü bir kez daha kanıtlayan pandemi süreci yüzünden keşfetmeye ara verdiğimiz dünya; House of Brothers’ta çekilen Extra Gastronomy by Brothers serisiyle yeniden bizimle. En az diğer seriler kadar eğlenceli olacağı kesin olan yeni seri; birbirinden ilginç detaylarla karşımızda.

Extra Gastronomy by Brothers, 24 Mart Çarşamba gününden itibaren Brothers 1801 Instagram ve YouTube hesaplarından takip edilebilir.

Bu içerik Brothers sponsorluğunda hazırlanmıştır.