• Arama

Ferrari Sergisi The Design Museum Londra’da

The Design Museum, Ferrari tutkunlarını Londra’ya davet ediyor. Markanın 70. yaş gününü kutlamak üzere düzenlenen Ferrari: Under the Skin sergisinde Ferrari’nin gizemli ve çekici dünyasında gezerken toplam değeri 140 milyon sterlinin üzerinde her biri birbirinden görkemli Ferrari’leri görebilirsiniz.

Maranello’daki Ferrari Müzesi’nin dışında başka bir mekanda ilk kez gerçekleştirilen bu sergide, 1947’de üretilen ilk Ferrari olan 125 S modelinin birebir replikasını; Enzo Ferrari’nin el yazısı çizim ve notlarını; Clint Eastwood, Peter Sellers ve Bridget Bardot gibi ünlülerin Ferrari ile olan aşklarını; efsanevi F1 yarışçısı Michael Schumacher’in 2000 yılında Formula şampiyonu olurken kullandığı Ferrari’sini ve Gordon Ramsey’in Aperta’sını yakından görebilir, geçmişten günümüze Ferrari’nin estetik ve parıltılı tasarım hikayesini daha yakından öğrenebilirsiniz.  

Müzede sergilenecek efsanevi Ferrari’lerden bazıları şöyle;

  • 125 S (1947 – replika) 
  • 166 MM (1950) 
  • 250 GT Cabriolet (1957) 
  • 275 GTB4 (1967)
  • F40 (1988) 
  • F1-2000 (2000)
  • LaFerrari Aperta (2016)

Küratörlüğü Andrew Nahum ve Gemma Curtin tarafından gerçekleştirilen sergi, 15 Nisan 2018 tarihine kadar ziyarete açık olacak.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.