• Arama

Gianni Versace Retrospektif Sergisi Berlin’de

Biricik ve dışa dönük stili ile moda dünyasının kodlarını bozarak renkli, giyilebilir Pop-Art parçalar ortaya çıkaran, bir ‘süpermodel çağı’ yaratan ve cinsiyetler arasındaki sınırları flulaştıran Gianni Versace; tüm zamanların en saygı duyulan ve hayranlık uyandıran tasarımcıları arasında yer alıyor. İlk defilesini 1978’de Lippstadt adında bir Alman şehrinde düzenleyen Gianni, ilk sergisini de 1994’te büyüsünden çıkamadığı Berlin’de açıyor. Bu büyü öyle köklü ki Gianni, bu kez Berlin’e bir retrospektif ile geri dönüyor. Berlin-Mitte’nin kalbinde yer alan Kronprinzenpalais (Taçlı Prens Sarayı) 30 Ocak-13 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Gianni Versace Retrospective için hazırlanıyor.

Prince, Madonna, Elton John, George Michael, Anna Wintour, Claudia Schiffer, Naomi Campbell ve Linda Evangelista gibi isimlere giydirdiği eşsiz kıyafetlerin tasarımcısı olmanın yanı sıra Gianni; en ihtişamlı örneği Miami, Florida’daki evi olarak görülebilecek de bir mimar. Ve bu usta ismin hayata getirdiği işlerin orijinal halleri ile yatak odası gibi mimari çalışmalarının kopyaları bu retrospektifte sergilenecek.

Gianni Versace’nin içinde yatan güçlü ideali ve duygusal zenginliği aktardığı yaşamına ve çalışma hayatına bir saygı duruşu niteliğinde olan sergi koleksiyonerlerin, hayranlarının, moda tutkunlarının ve tabii ki basının ilgi odağında olacak. Kaçırmamanızı öneririz.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.