• Arama

Jaeger-LeCoultre’ün En Yeni Saat Koleksiyonu Polaris

1833’te kurulduğu günden beri yaratıcı ruhunu her daim koruyan Jaeger-LeCoultre’ün saat ustaları 2018 SIHH saat fuarında, ikonik Memovox Polaris modelinden ilham alarak geliştirdikleri yeni modellerini markanın vazgeçilmez saat ailelerine eklemeyi başardı

Jaeger-LeCoultre Polaris 50 Yaşında 

1968 tarihli modele saygı duruşundan öteye geçen yeni Jaeger-LeCoultre Polaris koleksiyonu, birbirinden farklı serileriyle tam teşekküllü bir saat ailesi olarak Memovox Polaris’in ruhunu günümüzün girişimci erkeğine uyarlıyor: Üç saat ibreli otomatik, kronograf ve dünya saatli kronograf serilerinin yanı sıra vintage duygusunu daha derinden hissettiren iki model Jaeger-LeCoultre Polaris Date ve Jaeger-LeCoultre Polaris Memovox gibi.

JAEGER-LECOULTRE POLARIS DATE

Fiyat: 7.600 - 8.500 EURO

Tüm mekanik mekanizmalarını kendisi üreten Jaeger-LeCoultre’un saat yapımcılığındaki yüksek bilgi, ‘know-how’ ve becerisini, günümüz erkeğinin talep ettiği dayanıklılık, tasarım estetiği ve sportif zarafetle bir araya getiren Jaeger-LeCoultre Polaris koleksiyonu hareketli yaşam tarzının sembolü haline geliyor. 

Kendini “Watchmaker of Watchmakers” olarak tanımlayan  Jaeger-LeCoultre 1900’lü yılların başlarında 350’den fazla farklı mekanizma üretmiş bir marka. 2017 yılı itibarıyla 420’nin üzerinde patenti bulunan markanın Joux Vadisi’indeki fabrikasında bugüne dek 1262 adet mekanizma üretildi.

JAEGER-LECOULTRE POLARIS MEMOVOX 

Fiyat: 12.700 EURO

Jaeger-LeCoultre’un 1968 tarihli ikonik Memovox Polaris modelinden ilham alarak geliştirdiği yeni koleksiyon markanın demirbaş saat ailelerine ekleniyor.

Jaeger-LeCoultre Polaris Sportif Zerafet 

Tarihi Memovox saatinin 50’nci yıldönümü dolayısıyla hazırlanan limitli edisyon modelle birlikte bu yıl beş farklı modelle saat pazarına sunulan oluşan Jaeger-LeCoultre Polaris koleksiyonu sportif zarafeti yeniden tanımlıyor.

Yeni Jaeger-LeCoultre Polaris koleksiyonu Grande Maison’un saat yapımcılığı geleneğini ve detaylara gösterdiği olağanüstü özeni en iyi biçimde yansıtırken, klasik dokunuşlar barındıran modern-sportif fakat aynı zamanda son derece zarif saatler sunuyor.

JAEGER-LECOULTRE POLARIS AUTOMATIC

 Fiyat: 6.650 EURO - 7.450 EURO

Orijinal Memovox Polaris’in siyah kadranına karşın yeni Jaeger-LeCoultre Polaris’in kadranları hem siyah hem de okyanus mavisi tonlarıyla daha şehir şıklığı hissi veriyor.

Zarif spor saatler için tasarlanan orantılarıyla Jaeger-LeCoultre Polaris koleksiyonunun kasaları da yepyeni. Zımparalanmış ve elde parlatılmış yüzeyler ile keskin, çıkıntılı boynuzlar ve ince, yuvarlak bezeller çarpıcı bir kombinasyon oluşturuyor. 1968 tarihli modelin simgesi olan iri kurma tepeleri yeniden tasarlanarak daha iyi bir tutuş için geliştirildi.

Yeni koleksiyondaki üç modelde bulunan şeffaf kasa arkaları yüksek saatçilik örneği mekanizmaları gözler önüne sererken, Jaeger-LeCoultre logosuyla süslü osilasyon ağırlığıyla tamamlanıyor.

JAEGER-LECOULTRE POLARIS CHRONOGRAPH 

Fiyat: 9.750 - 10.700 EURO

Yeni tasarlanan üç zincir sıralı metal bilezik parlatılmış ve zımparalanmış yüzeyleriyle ergonomik ve rahat. Modeller kolayca değiştirilebilen timsah derisi ve dana derisi kayışlarla sunuluyor. Yıllanmış deri patinalı dana derisi kayışların açık ve koyu kahverengi versiyonları mevcut. Deri kayışlardaki görsel olarak daha iddialı tasarlanan yeni katlanır tokaların parlatılmış ve zımparalanmış yüzeyleri kasa tasarımını tekrar nitelikte.

Benedict Cumberbatch: Jaeger-LeCoultre Yeni Marka Elçisi

Jaeger-LeCoultre 2018 SIHH’de dünyaca ünlü yıldız Benedict Cumberbatch’i marka elçisi olarak ağırladı. Tanınmış aktör, son derece  iyi bir oyuncu, aile babası ve büyük bir enerjiyle kendini yardım faaliyetlerini adamış biri olarak günümüzün zarif ve girişimci erkeğinin kusursuz temsilcisi. ‘Doktor Strange’ adlı filmde Benedict’in canlandırdığı karakter, arkası oymalı Jaeger-LeCoultre Master Ultra Thin Perpetual takıyordu ve bu filmin olay örgüsünün de bir parçasıydı.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.