• Arama

Cartier Tank'ın 100. Yılına Özel 3 Yeni Saat

Geçen yıl Cartier Tank’ın 100. yılı şerefine tanıtılan Cintrée Skeleton, markanın bir asrını kutlayan ayrıcalıklı modellerinden biriydi. Cartier, bu yılın ilk lüks saat fuarı olan Salon International de la Haute Horlogerie, SIHH 2018’de Tank ailesi içerisinde yer alan Cintrée’ye üç yeni model ekledi. Cartier koleksiyonları içerisinde yıllarca sessiz kalıp kendini özleten bir model olan Cintrée, 2018’de klasik model sevenlerin kesinlikle ruhunu okşayacak.

Yeni Cintrée Model Saatlerin Öne Çıkan Özellikleri

Tank Cintrée’ye eklenen modeller, platin, pembe altın ve sarı altın olarak üç farklı materyalden üretildi. Platin model olarak üretilenin kadranı gri, pembe altın olanı siyah ve sarı altın model ise altın renkli kadrana sahip. Kadran üzerinde saniyeler demiryolu deseni ile ifade edilmiş. Üç modelinde 30 metre su basıncına dayanma özelliği buluyor. 46.3 mm x 23 mm ölçülerindeki kasasının kenarlarına uygulanan zarif kıvrımlar onun biraz daha uzun görünmesini ve bileğe rahat oturmasını sağlıyor. Elle kurum mekanizması 7.2 mm ince kasa içerisinde yer alıyor.

Tank Cintrée sarı ve pembe altın modeli 16.500 €, 100 adet limitli olarak sunulan platin Cintrée ise 19.000€. Bu değerli üçlü 2018’in ikinci yarısından sonra satışa sunulacak.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.