• Arama

Koleksiyonerlerin Vazgeçilmezi Sanat Ve Antika Fuarı BRAFA Başlıyor

Avrupa’nın önde gelen sanat ve antika fuarı BRAFA, bu yıl 27 Ocak-4 Şubat tarihleri arasında Brüksel’de 62. kez düzenleniyor. On beş ülkeden katılan 133 galeride görülecek eserlerin en büyük özelliği branşlarının en iyi örnekleri olduğundan, gerçek koleksiyonerlerin asla kaçırmadıkları fuar olarak tanımlanıyor.

Sanatseverlerin “Kaçırılamaz” Sergisi

Sergilenecek eserler antik dönemden çağdaş sanata kadar geniş bir zaman dilimine yayıldıklarından, fuar alanında oldukça eklektik görüntü oluşturmaları ile de dikkat çekiyor. Sanatseverlerin “kaçırılamaz” olarak tanımladıkları fuarı geçen yıl ziyaret eden 61.000 kişinin, bu yıl daha da artması bekleniyor.

Arkeoloji, mücevher, resim, heykel, mobilya, tasarım, cam, seramik, porselen, saat, çizim gibi çok farklı branşlara ait objeler, türlerinin en iyileri arasından özenle seçilerek, müze kalitesinde eserlere sahip olmak isteyenlere sunuluyor. 

Brüksel Ekolü Ten Ten Unutulmamalı

Belçikalı galerilere ilave, farklı şehirlerden katılan galerilerin seçkileri sayesinde farklı coğrafyalara ait eserler, dokuz gün boyunca Brüksel’de bir arada görülebilirken, “Brüksel Ekolü” olarak adlandırılan çizgi roman kahramanı Ten Ten karakterinin orijinal çizimleri de unutulmamalı.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.