• Arama

Azzedine Alaïa Sergisi Design Museum’da

Kendini haute couture’nin en rafine hali ile ifade ederek kadın formunu zamansız bir güzelliğe dönüştürmesi ile tanınan Azzedine Alaïa, geçtiğimiz sene içinde Design Museum ile birlikte çalışarak kariyerinin ve yaratım sürecinin keşfedilmesine olanak tanıyacak bir sergi çalışması içindeydi. Tasarımcının 18 Kasım 2017’deki zamansız vefatının ardından Design Museum, bizzat Alaïa tarafından planlanan sergiyi açacağını duyurdu.

Kesim, prova, terzilik ile form ve malzemenin eşsiz kullanımı konusunda adeta bir uzman olan Alaïa’nın mükemmeliyetçi tavrını yansıtan Azzedine Alaïa: Desinatör sergisi, tasarımcının 35 senelik geçmişinden 60 göz alıcı örneğe ev sahipliği yapacak.

Mark Wilson’un davetli küratör olduğu sergi, Londra’daki Design Museum’da 10 Mayıs-7 Ekim tarihleri arasında gezilebilir.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.