• Arama

Four Seasons’ın İlk Kayak Oteli Megéve Açıldı

Four Seasons Hotel Megéve, modern Alp dağ evi mimarisini kendine kılavuz alan ve Four Seasons’ın eşsiz konaklama geleneğini Fransa yamaçlarına taşıyan ilk oteli. 14 süit dahil 55 ferah odası ile 2017/2018 kayak sezonunda hizmet vermeye başlayan otel, ailesi ve arkadaşları ile seyahat edip kayak yapmayı seven misafirleri için kapılarını açtı.

Four Seasons Hotel Megéve, iki Michelin yıldızlı restoranı Le 1920’ye de ev sahipliği yapıyor. Şef Julien Gatillon ve ekibi öğlen ve akşam yemeklerinde, teras katında, Fransız mutfağını gastronomik dokunuşlarla yeniden yorumluyor. Otelde aynı zamanda biri Japon restoranı olmak üzere 4 ayrı restoran daha hizmet veriyor.

Modern spa merkezi, tam ekipmanlı spor salonu ve tüm yıl hizmet veren açık ve kapalı havuzu, dinlenme salonu, tazelenme merkezi ve güneşlenme alanı gibi imkanlar da Four Seasons Hotel Megéve içinde düşünülmüş. Otelin genç ziyaretçileri içinse eğitici ve öğretici kulüpler yer alıyor.

Güneydoğu Fransa’nın cazibesi ve sofistikeliği ile çevrelenmiş otel alanının dışına çıktığınızda ise sizleri dünyaca ünlü Mont d’Arbois Golf Club merkezinin snowboard, sıcak hava balonu, dağ bisikleti gibi deneyim seçenekleri bekliyor.

Otel kış sezonunda 15 Aralık-15 Nisan, yaz sezonunda ise 1 Haziran-30 Eylül tarihleri arasında misafirlerini ağırlayacak.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.