• Arama

OGGUSTO'dan Yılbaşı Hediye Fikirleri

Sofistike ve Lüks

Kürklü dokuların ve leopar desenlerinin gold dokunuşlarla sentezlenerek feminen bir elegansın altını çizdiği bu stil, lüks ve kaliteden vazgeçmeyen sofistike ruhlara hitap ediyor.
 

Kuzeyli ve Modern

Monokrom tonlardan vazgeçemeyen ve doğal şıklığın izini süren bu karakterlerin tercihi yalın formlar, zanaatkar dokunuşlar, özgün ve işlevsel tasarımlardan yana.

 

Sanatsal ve Entellektüel

Abartıya kaçmadan rafine bir şıklığı tercih eden bu karakterler, klasik ve zamansız seçimlerini sanatsal bir tavır ile bir araya getiriyorlar.
 

Doğal ve Zarif

Asil ve kendinden emin duruşuyla özgüveni yüksek karakterlere hitap eden bu stil ilhamını natürel dokulardan ve artizanal el işçiliklerinden alıyor.
 

Samimi ve Kırsal

Bu stilin şifreleri arasında konforu merkezine alan yumuşak dokular öne çıkıyor. Kaşmir, kürk ve yünlü dokuların sıcak etkisi canlı renklerle pozitif bir enerji yaratıyor.
 

Yaratıcı ve Özgür

Farklı, cool ve özgür olmak onların stil kodları arasında. Retro ve vintage görünümlü aksesuarları son teknolojileri kullanarak yaratıcı dozu yüksek bir estetizmle harmanlamak ise onların en iyi yaptıklarından.
 

Styling: Naz Gürlek

Fotoğraf: Ayşe Ceyda Binyıldız 

Fotoğraf Asistanı: Berat Aras Koçana

 

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.