• Arama

OGGUSTO'dan Yılbaşı Hediye Fikirleri

Sofistike ve Lüks

Kürklü dokuların ve leopar desenlerinin gold dokunuşlarla sentezlenerek feminen bir elegansın altını çizdiği bu stil, lüks ve kaliteden vazgeçmeyen sofistike ruhlara hitap ediyor.
 

Kuzeyli ve Modern

Monokrom tonlardan vazgeçemeyen ve doğal şıklığın izini süren bu karakterlerin tercihi yalın formlar, zanaatkar dokunuşlar, özgün ve işlevsel tasarımlardan yana.

 

Sanatsal ve Entellektüel

Abartıya kaçmadan rafine bir şıklığı tercih eden bu karakterler, klasik ve zamansız seçimlerini sanatsal bir tavır ile bir araya getiriyorlar.
 

Doğal ve Zarif

Asil ve kendinden emin duruşuyla özgüveni yüksek karakterlere hitap eden bu stil ilhamını natürel dokulardan ve artizanal el işçiliklerinden alıyor.
 

Samimi ve Kırsal

Bu stilin şifreleri arasında konforu merkezine alan yumuşak dokular öne çıkıyor. Kaşmir, kürk ve yünlü dokuların sıcak etkisi canlı renklerle pozitif bir enerji yaratıyor.
 

Yaratıcı ve Özgür

Farklı, cool ve özgür olmak onların stil kodları arasında. Retro ve vintage görünümlü aksesuarları son teknolojileri kullanarak yaratıcı dozu yüksek bir estetizmle harmanlamak ise onların en iyi yaptıklarından.
 

Styling: Naz Gürlek

Fotoğraf: Ayşe Ceyda Binyıldız 

Fotoğraf Asistanı: Berat Aras Koçana

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.