• Arama

Sofistike Tasarımları ve Zamansız Duruşuyla Anvogg

1997 yılından bu yana yüksek kalite yünlü deri üretimi konusunda lider olan Gündüz Group çatısı altında 2017 yılında hayata geçirilen Anvogg, lüks ev dekorasyon ürünleri ve aksesuarları ile dekorasyon tutkunlarıyla buluşuyor.

Avrupalı avangart bir tavırdan doğan Anvogg’un sofistike tasarımları özel olarak usta zanaatkarlar tarafından tamamen el işçiliğiyle üretiliyor. Her biri gerçek shearling, cavallino ve derilerden üretilen Anvogg ürünlerinde; throw ve yastıklarının arka yüzlerinde yüksek kaliteli cashmira light kumaşı kullanılırken, çerçevelerin arka yüzeyleri ise hakiki deri ile kaplanıyor. Sadece hayvancılık sektöründen alınan derilerden üretilen Anvogg ürünlerinden elde edilen gelirin bir bölümü, her yıl mülteci çocukların toplumsal uyum sürecine futbolun birleştirici ruhu ile katkı sağlamayı amaçlayan “Football Unifies” projesine aktarılıyor.

Ev dekorasyonunda doğallığı lüks ile buluşturan Anvogg ürünlerini Beymen Home ve beymen.com.tr’lerde bulabilirsiniz.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.