Giorgio Armani Güzellik Dünyasında 15 Yaşını Kutladı

 

Giorgio Armani Güzellik Dünyasında 15 Yaşını Kutladı

Giorgio Armani’nin kozmetik serisi, bir kadının öz güvenini canlandıracak ve kişiliğini vurgulayacak tasarım ilkelerini yansıtıyor. Yüz tıpkı bir ressamın tuvali gibi; öyle ki sonsuz bir renk, doku, ışık ve gölge bileşimi olan eşsiz Giorgio Armani güzellik şöleni sayesinde yüzün istenilen biçimde kişiselleştirilebilmesi mümkün.

Giorgio Armani makyaj ürünlerinin yüze uygulandığında yarattığı doğal etki ve incecik dokusundan ileri gelen şeffaflık tamamen kusursuzluk için tasarlanmış olmalarından ileri geliyor. Bu ürünler, kişinin kendi zevkine göre seçilerek, makyajını ‘kişiselleştirebilmesini’ mümkün kılıyor.

Giorgio Armani, son derece zarif moda dilini benzeri olmayan, “yüz tasarımı” sanatına dönüştürüyor. Kusursuz, ışıltılı ve pürüzsüz bir cildin sırrı, Giorgio Armani Cosmetics’in en bilinen yönü olan, sadece ürünlerinin sofistike olmasından değil aynı zamanda Armani’nin bütün çalışmalarına yansıyan sadeliğin de kendini göstermesinden kaynaklanıyor.

Giorgio Armani’nin tekstildeki kusursuzluğa olan tutkusu; makyajda da yüksek kaliteye sahip ürünlerinin kullanımını kolaylaştırmak üzere son derece hassas teknolojileri uyarlamasını sağlamış. Özel samur karıştırıcı fırça, farklı ten makyajlarının makyaj artistinin uyguladığı gibi yüz konturunde iz bırakmadan doğal bir görünüm vermesi için özel olarak tasarlanmış.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.
İlginizi Çekebilecek Konular