• Arama

Ferrari'nin Başarısı Kitap Oldu

Ferrari markasının 70 yıllık başarısının arkasındaki nedenleri merak edenler için teNeues yayınevi tarafından yayınlanan “Ferrari Kitabı – Tasarım Tutkusu” kitabı biçilmiş kaftan.

Ferrari Kitabı

Michel Zumbrunn

Ferrari markasının günümüze kadar uzanan başarı hikayesinin arkasında yatanlar bu kitapta detaylarıyla anlatılıyor. Kurucusu Enzo Ferrari ve onun sabır, tutku ile çok çalışma üzerine kurulmuş hayat felsefesinin yanı sıra güçlü otomobillerinin pistlerde kazandığı başarılar ve tabii ki her zaman estetik, şıklık ve trend oluşturan tasarım gücü  Ferrari’nin başarısının önde gelen sebeplerinden.

Ferrari Kitabı

Michel Zumbrunn

Charles Blunier tarafından tasarlanan, Michael Köckritz’in editörlüğünü yaptığı, Jürgen Lewandowski’nin anlatımı ve fotoğraf sanatçısı Michel Zumbrunn’un fotoğrafları ile hayat bulan 400 sayfalık kitapta Ferrari markasının güzelliği, seksapeli, klası ve gücü anlatılıyor. Kitapta birbirinden ilginç hikaye ve anektodlar eşliğinde, Ferrari’nin her biri birer tasarım harikası olan modelleri tanıtılırken, bu modellerin arkasındaki tasarımcılar da mercek altına alınıyor.

Ferrari Kitabı

Michel Zumbrunn

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.