• Arama

Louboutin’den Yılbaşına Özel Koleksiyon

Christian Louboutin, yılbaşı hediyesi arayışına girenler için yılbaşına özel güzellik ürünleriyle karşımızda. Louboutin’in Metalissime Koleksiyonu’nun yanı sıra 30 ml parfüm şişeleri de yılbaşı ağaçlarının altında yer almaya hazırlanıyor.

“Hediye vermeyi çok seviyorum çünkü objelere onları satın alacak kadar değer veriyorum, onlarla duygusal bağ kuruyorum.”

Christian Louboutin

Christian Louboutin, değerli hediyeler verme tutkusundan ilham alarak yılbaşı için ikonik Rouge Louboutin’e eğlenceli bir tatil dokunuşu yapıyor. Her biri altın kapakla taçlandırılmış Rouge Louboutin Metalissime Silky Satin Lip Colour, Loubilaque Lip Lacquer ve Nail Colour olmak üzere 3 yeni kırmızı, Metalissime Koleksiyonu’nu oluşturuyor.

Kremsi dokuda formüle edilmiş yapısıyla Rouge Louboutin Metalissime Silky Satin Lip Colour ruj, dudaklara ıslak ve parlak bir görünüm sağlarken aynı zamanda nemlendiriyor. İçerisinde bulunan çok boyutlu inci pigmentleri sayesinde dudakları dolgunlaştırırken mükemmel bir ışık ve renk dağılımı da sağlıyor.

Rouge Louboutin Metalissime Loubilaque Lip Lacquer, dudaklara yüksek çözünürlüklü bir kaplama sağlarken aynı zamanda yanar döner bir efekt veriyor. Geliştirilmiş formülü sayesinde HD parlaklığını özel efektli pigmentlerle birleştirerek dudakları zenginleştiriyor. Ürünün içerisinde bulunan bu pigmentler ışığı yoğun olarak yansıtırken, derin bir renk kazanımı da sağlıyor.

Metalik etkili ve ışık saçan özelliğiyle Rouge Louboutin tırnak cilasının formülündeki özel kırmızı pigment; tırnaklarda yoğun, gösterişli ve ışık saçan bir görünüm sağlıyor. Yansıtıcı inciler sayesinde de yansıtıcı ve parlak bir etki bırakıyor.

Rouge Louboutin Metalissime Nail Colour – 210 TL
Rouge Louboutin Metalissime Silky Satin Lip Colour  – 375 TL
Rouge Louboutin Metalissime Loubilaque Lip Kacquer – 375 TL
E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.