• Arama

Tiffany’de Artık Kahvaltı Etmek Mümkün

Tiffany’de Kahvaltı filminin ilk sahnesindeki Audrey Hepburn’ün Tiffany önünde kruvasanı yediği sahne mağazanın içine taşınıyor. Artık Tiffany’de gerçekten kahvaltı edebileceksiniz. New York 5. caddedeki Tiffany Flagship Mağazası’nın 4. katı bundan böyle kafe olarak hizmet verecek. Mağazanın 4. katını renovasyon sonrası Blue Box Cafe’ye çeviren ünlü mücevher markası, bundan böyle müşterilerini kafesinde de ağırlayacak.

Geçtiğimiz günlerde New Yorklulara kapılarını açan Blue Box Cafe’nin iç dekorasyonunda tabii ki Tiffany’nin küçük mavi kutusundan ilham alındı. Duvarlarında Tiffany mavisinin baskın olduğu kafenin sandalyelerinden tabaklarına kadar da pek çok detayda aynı tonu görmek mümkün.

Tiffany’de mücevher alışverişinizi yaptıktan sonra Blue Box Cafe’de kahvenizi yudumlayabilir ya da Audrey Hepburn gibi büyük bir keyifle kruvasanınızı yiyebilirsiniz. Mağazanın açık olduğu saatlerde hizmet veren kafede başlangıç ve ana yemekten oluşan menü 39 dolarken, kahvaltı ve çay servisi 29 ila 49 dolar arasında değişiyor.

 

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.