• Arama

Louis Vuitton’un Efsanevi Amblemi 120 Yaşında

Tarihler 1896’yı gösterdiğinde Louis Vuitton’un oğlu Georges, Asniéres’teki aile mutfaklarının seramiklerindeki dört yapraklı çiçeklerden ilham alarak bir desen karaladı. Bu deseni L ve V harfleri ile zenginleştirdi ve yüzyılı aşkın bir süredir mükemmeliyetin, sonsuz enerjinin ve macera tutkusunun sembolü olan Monogram doğdu.

Bugüne kadar Monogram’dan ilham alan sanatçı iş birlikleri de desenin her yeniden yorumlanışında daha da zenginleşmesinin önünü açtı. Richard Prince, Jean Jacques Ory, Stephen Sprouse, Guy Limone bu zenginliğe katkıda bulunan sanatçılardan sadece birkaçı.

Bıkmadan ve usanmadan sınırları zorlamaya 120. senesinde de devam eden Monogram, şimdi eskisinden daha görkemli ve rüyalarımızı süslemeye devam ediyor.

Modaevinin tarihi valizlerinin modern yaşam tarzının süzgecinden geçirilmesiyle yeniden hayat bulduğu yeni Manhattan Bag, yeni seyahat arkadaşınız. Monogram koleksiyonunun bu yeni üyesine, çok yönlülüğü ve kullanışlılığı sayesinde yeni ‘arzu nesnesi’ diyebiliriz. Çıkarılabilir askıları, stil sahibi cepleri, cömert iç hacmi ve fermuarlı ağzı ile spor şıklığı garantiliyor.

Bir Louis Vuitton geleneği olan zanattkarlığı üç farklı renk ve doku seçeneği ile yeniden ifade eden Manhattan Bag canlı karamel, iştah açıcı üzüm ve yoğun siyah tonlarına selam veriyor.

Sonsuza kadar sürmesini istediğiniz bir büyünün etkisi altına girmek istiyorsanız Louis Vuitton’un ambleminin 120. yaşını bir Manhattan Bag’e sahip olarak kutlayabilirsiniz.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.