• Arama

Eşsiz Bir Puro ve Saat Kutusu: Emperador

Imperiali Geneve, Emperador puro ve saat kutusunu, lüksü daha ayrıcalıklı yaşamayı sevenler için özel olarak üretti. Daha ilk bakışta sıradan bir kutu olmadığı hissini karşısındakine veren Emperador; son teknoloji, mekanik ve %100 İsviçreli el işçiliğinin de güzel bir örneği.

Birçok patente sahip olan Emperador, 3,500 adet yüksek kaliteli parçadan oluşuyor ve her yıl sadece 12 adet üretilmesi planlanıyor. Yaratıcısı, bu sihirli kutunun beş duyuya hitap ettiğini ifade ediyor. 45x30x70cm ölçülerindeki estetik kutu 1 milyon CHF’ye satılıyor. Peki, bu kadar çok ayrıcalıklı parça ne için bir araya geldi?

Aslında bir puro kutusu olan Emperedor’un İsviçre yüksek saatçiliğinin nimetlerinden yararlanılarak oluşturulan tourbillonlu mekanizması ile de ayrıcalıklı bir saati var. 80 saat güç rezervinin yanı sıra 322 parçadan oluşan saatin kadranında ise gloşe deseni bulunuyor.

Bu eşsiz kutu sizin olduktan sonra şifre girerek sadece kişiye özel hale de gelebiliyor. Tamamıyla elektronik olarak çalışıyor ve LCD ekranı bulunuyor. Emperador, içerisindeki ideal nem oranını da kendi kendine ayarlayan bir sisteme sahip. Böylece içerisinde bulunan seçkin 24 adet Grant Crue purosu en sağlıklı biçimde saklanıyor. Şık kül tablası ve ayarlı lazer kesici de Emperador’un eğlenceli ve şık diğer özelliklerinden.

Bu eşsiz kutu cam, alucobond, alucore, kompozit  fiber, alüminyum alaşım, yüksek dayanıklı alüminyum -bakır-çinko alaşım, geliştirilmiş poliüretan ve polyester, flexathene, antibakteriyel ve yanmaz materyaller gibi  eşsiz malzemelerin usta ellerde birleştirilmesi ile oluşuyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.