• Arama

Sonsuz Aşkın Parfümü

700 yıldır İtalya'nın en eski kalelerinden biri olan Castello di Gradara'nın yakınlarında yaşayan Terenzi ailesi, İtalya’nın gördüğü en büyük sanatçılardan yüce şair Dante’nin ¨İlahi Komedya¨sına ithafen V Canto Koleksyonu’nu yarattı. Dünyanın en güzel aşk öykülerinden birinden esinlenen V Canto, sizi sihirli iksirlerini keşfetmeye davet ediyor.


Paolo Terenzi & Tiziana Terenzi

Lucrethia, Cicuta, Mandragola ve Arsenico adındaki gerçek İtalyan zanaatıyla üretilen dört yeni sanatsal parfüm, V Canto Koleksiyonu’nu zenginleştiriyor. Harika hikâyelerden esinlenerek yaratılmış bu parfümler, özel ve benzersiz insanlara adanıyor.


Cicuta, doğru miktarda kullanıldığında erkeklerin kalbini ve zihnini kontrol eden hipnotize edici bir etkiye sahip baldıran zehrinden ilham alırken Lucrethia; güzel, kendine hayran bırakan, bilgili ve muhteşem bir kadını anlatır. Mangdragola, afrodizyak etkiye sahipken; Arsenico ise arsenik zehrinin ölümcül güzelliğinden ilham alır.

Teha Kozmetik bünyesinde yer alan V Canto markasının ¨V Canto Koleksiyonu¨, Harvey Nichols İstanbul ve Ankara mağazalarında satışta.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.