• Arama

Swarovski’den Yılbaşına Özel Yeni Kampanya

Farklı ve çok yönlü koleksiyonları ile her yönden moda tutkunlarına başarılı bir şekilde hitap eden Swarovski, #BrillianceForAll isimli yeni kampanyası ile bu çeşitliliği tekrardan vurguluyor. Yeni Yılbaşı kampanyası için modern kadınlara güç verme ve onları güzelleştirme arzusuyla yola çıkan Swarovski’ye marka elçisi Karlie Kloss’un yanı sıra Naomi Campbell, Chiara Ferragni, Jourdan Dunn ve Ruby Rose gibi günümüz modasındaki güçlü figürler eşlik ediyor.

 

“Siyahi bir kadın olarak çeşitliliği kutlayan bir kampanyanın parçası olmak benim için çok önemli. Bu kampanya bize; kaç yaşında olduğunuz, cinsiyetiniz, nereden geldiğiniz fark etmeksizin tüm insanların bir araya gelip tatilleri kutlayabildiğini gösteriyor!”

– Jourdan Dunn

 


Sezonun ışıltısını öne çıkaran kampanya, Karlie’nin dünyasını ihtişamlı ve kristalize bir harikalar diyarına çeviriyor. Bu harikalar diyarında herkes için mutluluk dolu bir ışıltı paylaşılırken herkesin beğenisini kazanacak çekicilikte takılar ve aksesuarlar vurgulanıyor. 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.