• Arama

2017-18 Kış Ayakkabı Trendleri

Modern kovboy çizmelerinden avangard işlemelere kışa damgasına vuracak 6 ayakkabı trendi!

 

Işıltılı Bot ve Çizmeler

Biraz ışıltıdan kimseye zarar gelmez. Yaklaşık birkaç ay önce Saint Laurent 80’li yılların disko topunu anımsatan botlarıyla, gelecek sezonda ayakların ışıl ışıl olacağı sinyalini vermişti. 2017 yılının sonbahar ve kış sezonunda en çok göreceğimiz göz kamaştıran havalı ayakkabılar ve hatta çoraplar yer alıyor.

 

Şehirli Kovboylar

Senelerdir  görmeye aşina olduğumuz kovboy botlar, bu sonbaharda aralardan sıyrılıp modernize olmuş bir şekilde tekrar ayakkabı dolaplarımızdaki yerini almayı hazırlanıyor. Biz de eski dosttan düşman olmaz diyerek kovboy tarzı botları bu sezon mini etek ve elbiselerle kombinlemek için sabırsızlanıyoruz.

Sanatsal Topuklar

Anthony Vaccarello’nun YSL markasının ikonik logosuyla hazırladığı tasarımıyla hayatımıza giren sanatsal topuklara yeni sezonda merhaba deyin! Giymeye cesaret isteyen sanatsal topuklar yüksek moda algısıyla bu sezon neredeyse tüm markaların tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. Moda haftasından fırlamış gibi gözükmek isteyenler için biçilmiş kaftan.

 

Saten Zarafet

Satenin kendine has naif görüntüsüyle etkisi altına girmeye hazır olun. Son dönemlerde elbiselerde çok sık karşılaştığımız saten kumaşlar bu sezon ayakkabılara geçiş yapıyor. Saten topuklular zarif ve şık duruşuyla podyumlardan sokaklara taşınıyor.

 

İki Ton

Soğuk havalarda biraz farklılaşmak için imdadınıza iki tonlu tasarımlar koşuyor. 90’li yıllardan bu yana pek ortalarda gözükmeyen iki tonlular, sonbahar/kış sezonunda geri dönüyor.

Avangard İşlemeler

Gösterişli işlemelerle süslenmiş bu mükemmel ayakkabılara aşık olmamanız imkansız. Saten ve işlemenin muhteşem uyumuyla birleşen avangard tarzdaki bu ayakkabıları, çok sade bir süit ile kombinleyebilirsiniz.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.