• Arama

Stella McCartney, Yepyeni Falabella Popper Modeliyle Karşınızda

Ünlü tasarımcı Stella McCartney, ikonik Falabella koleksiyonuna 2017-18 kış sezonu için yepyeni bir model ekledi: Falabella Popper.

Vintage bavuldan ilham alan Falabella Popper, kıvrım detayları, pürüzsüz dokulu mikrofiber iç astarı, elde rötüşlanıp boyanan rafine kenar kesimleri, vintage görünümünü destekleyen eskitilmiş altın rengindeki zinciri ile sezonun gözde tasarımları arasında yerini alacak.

Stella McCartney’in sürdürülebilirlik felsefesi ve çevreci tavrına paralel olarak tüm çantalarında olduğu gibi Falabella Popper modeli de inovatif Eco Alter Nappa’dan üretildi. Farklı renkleri, süet-napa seçenekleri, geometrik çizgileri ve parlak pirinç düğme detayları ile Falabella Popper, şimdiden moda ikonlarının vazgeçilmezi olmaya aday!

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.