• Arama

Louis Vuitton’dan Marc Newson İmzalı Yeni Bavul Koleksiyonu: Horizon

Louis Vuitton, Marc Newson tarafından tasarlanmış ¨Horizon¨ isimli bavul koleksiyonuyla seyahat ruhunu yeniden tanımladı. Lüks bavullar arasında en üst sıradaki yerini koruyan bu koleksiyon, mini kabin versiyonunun yanı sıra, kabin ve check-in boyutlarını da hayatımıza sokuyor.

Koleksiyonun klasik Louis Vuitton bagajlarından ilham alan kasası, dört rengin yanı sıra klasik LV baskılarını da beraberinde getiriyor. Bagajların içindeki saklama alanının ihtiyacınız olan her şeyi taşıyabilmeniz için monogramına uygun şekilde optimize edilmiş bu şık koleksiyon, $3.100’dan başlayan fiyatlarla Louis Vuitton’larda satışta.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.