• Arama

Chanel’in Yeni Code Coco Saatleri Mücevher Tadında

Chanel’in yeni koleksiyonu Code Coco’da saatler tek bir hareketle göz alıcı mücevherlere dönüşüyor. Hareketli bir yapısı olan Code Coco koleksiyonunda 3 farklı model bulunuyor. Ortasında 0.05 karat prenses kesim bir pırlanta bulunan saatlerin iki modelinin çevresi de 52 pırlantayla çevrili.


Saatlerin ortasındaki hareketli alanın ilham kaynağı ise Chanel’in ikonik 2.55 çantaları. Bu alan açık veya kapalı olarak kullanılabiliyor. Açık olduğunda saat olan Code Coco’lar kapandığında mücevher olarak karşımıza çıkıyor.

Code Coco saatlerinin Leila Smara tarafından çekilen kampanya çekimlerinde Stella Tennant ve Anna Mouglalis’in yanı sıra Mustang filmi ile Oscar’a aday olan Türk asıllı Fransız yönetmen Deniz Gamze Ergüven de yer aldı.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.