• Arama

Hans Op de Beeck’in ¨Sleeping Girl / Uyuyan Kız¨ Sergisi Pilevneli Galeri’de

Pilevneli Galeri, dünyaca ünlü Belçikalı sanatçı Hans Op de Beeck’in sergisine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 26 Ekim – 26 Kasım arasında sürecek olan "Sleeping Girl / Uyuyan Kız" adlı sergide, sanatçının ilk defa görülecek olan yeni videosu "The Girl"in (2017) yanı sıra gerçek boyutlu heykelleri, enstalasyon ve çizimlerinden oluşan en son dönem işleri sergilenecek.

 

 

Pilevneli’nin 5 katına yayılacak sergi, izleyicileri Hans Op de Beeck’in büyüleyici dünyasının içine girmeye davet ediyor. Sergiye adını veren eser “Sleeping Girl / Uyuyan Kız”, sanatçının en son dönemde yaptığı işlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Gri renkte alçı ile kaplanmış olan Chesterfield model, bir kanepede uyuyan küçük bir kızın gerçek boyutlardaki heykeli.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.