• Arama

Tom Ford’un Karşı Konulamaz Yeni Lip Color Rujları

Tom Ford’un makyaj malzemeleri arasında en çarpıcı ve göz alıcı parçaların rujlar olduğu aşikar! Markanın Lip Color koleksiyonuna, mercanlardan siyahlara, pembelerden leylaklara kadar yeni 9 renk ailesinin tonları katılıyor. Zengin ve etkileyici bu tonlar ve dokular tüm görünümünüzü değiştirecek güce sahip.

 

Genişleyen Lip Color ailesine soya fasülyesi tohumu özü, Brezilya murumuru yağı ve papatya çiçeği yağı gibi zengin ve egzotik içeriklerden oluşan ve pürüzsüz bir uygulama ile beraber ultra kremsi bir doku sağlayan Lip Color Cream parlak vişne bordoları ve mercan renkleri ile ön plana çıkıyor.

 

 

Kadife ve mat bitişli formülü ile yaratılmış Tom Ford Lip Color Matte rujlarda ise doğal tonların ve metalik tonların çarpıcılığıyla aileye katılan 20 renk tonu var.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.