• Arama

Cartier, Yeni Butiği ile EMAAR Square Mall’da

20’inci yüzyılın en zarif karakterlerini rafine saatleri ve mücevherleriyle baştan çıkartan, kralların mücevhercisi Cartier’nin Türkiye’deki yeni butiği EMAAR Square Mall’da açıldı. 530 metrekarelik alan üzerine tasarlanan yeni butik, mevcut mücevher ve saat koleksiyonlarının yanı sıra, en yeni koleksiyonları da müşterilerine sunuyor.

 

 

İki katlı butiğin merdiven duvarları, Paris’te tasarlanan ve değerli tonlamaları oluşturan bir doku çalışmasına sahip özel bir duvar kağıdıyla kaplı. Butiğin iç dekorasyonu ise Bruno Moinart tarafından tasarlandı.

 

Temel renk olan bronzlaştırılmış pirinç, hem pencerelerde hem de mobilya ve duvar paneli profillerinde göze çarpıyor. Dekorasyonda kullanılan diğer malzemeler ise, meşe ağacı ve farklı bölümlere göre farklılık gösteren kumaşlar ve renk tonları. Ana girişte ziyaretçileri karşılayan Windfull avize ise Cartier ihtişamını ve zarafetini yansıtıyor.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.