• Arama

Estée Lauder ve Victoria Beckham'dan Yeni Makyaj Koleksiyonu

İlk kez geçen yıl başlayan Estée Lauder ve Victoria Beckham iş birliği, bu sene de yeni bir koleksiyon hayata geçiriyor. İlk iş birliğine göre daha da derin detaylara inen koleksiyon; Londra, Paris, New York ve Los Angeles gibi Victoria Beckham’ın en sevdiği şehirlerden ilham alıyor.

 

“Bu makyaj koleksiyonuyla, kadınların her yerde güçlü, güzel ve kendilerini güvenli hissetmelerini istiyorum. En sevdiğim şehirlerden ilham alınarak oluşturulan bu koleksiyon, benim kendi güzellik vizyonumu yansıtıyor”

–Victoria Beckham

 

 

Beckham’ın giyilebilir lüks olarak adlandırdığı bu makyaj koleksiyonu; modayı, renkleri ve feminenliğin yükselen doğasını kutluyor. Zeki, sofistike, güçlü ve çekici sıfatlarıyla 2017 sonbahar/kış için hazırlanan kapsül koleksiyon 25 Ekim’de satışa çıkıyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.