• Arama

Aquazzura ve Claudia Schiffer’dan Ayakkabı Koleksiyonu

Ayakkabı dünyasının en gözde markaları arasında yer alan ünlü İtalyan markası Aquazzura, Claudia Schiffer ile birlikte çok özel bir ayakkabı koleksiyonuna imza attı.

 

 

Aquazzura’nın  Kreatif Direktörü Edgardo Osorio ve Claudia Schiffer’ın birlikte hazırladığı kapsül koleksiyon, ünlü modelin yaşam tarzını ve zevkini ifade eden favori parçalarından yola çıkarak tasarlandı. Koleksiyonda, şık gece ayakkabılarından püsküllü düz botlara, bootie’lerden topuksuz modellere kadar modern kadının hayal edebileceği sekiz farklı stilde modeller yer alıyor.

 

 

“Dünyadaki en ikonik kadınlardan biri olmanın yanı sıra uzun yıllar moda sektöründe çalıştığı için Claudia’nın muhteşem bir moda gözü var.’’ -Edgardo Osorio, Kreatif Direktör

Edgardo Osorio ile büyük bir uyum içinde çalıştıklarını söyleyen Claudia Schiffer ise: “Edgardo ile tanışır tanışmaz, başta ayakkabılar olmak üzere moda hakkında konuşmaya başladık. Birçok konuda anlaştığımız için hem aramızdaki bu sinerji, hem de onun inanılmaz yeteneği ve bakış açısı koleksiyona yansıdı ve çok özel bir koleksiyon hazırladık. Bu ayakkabılara sahip olacak kadınların da bizimle aynı zevki yaşayacağına inanıyorum’’ diyor. Aquazzura Claudia Schiffer koleksiyonu, Beymen'lerde ayakkabı ve stil tutkunlarıyla buluşuyor.

 

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.