• Arama

Gucci x Unskilled Worker Kapsül Koleksiyonu

Günümüzde Gucci’nin modern sanatçılarla olan ilişkisini anlamak için markanın kreatif direktörü Alessandro Michele’in gençliğine bakmanız yeterli. Bir röportajında moda takıntısının annesinden, sanat takıntısının da babasından geldiğini söyleyen Michele, adeta Gucci’nin yeni koleksiyonunun kaynağını özetliyor.

 

Gucci ve modern zaman sanatçısı Unskilled Worker’ın yeni iş birliği; ayakkabı, çanta, aksesuar ve ipeklerden oluşan 40 parçalık kapsül koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor. Londra merkezli sanatçının canlı portrelerini ve çiçek desenlerini de ortaya çıkaran koleksiyonun baskılı GG Marmont omuz çantası, Princetown terlikleri ve Ace Senaker’ları gibi parçaları sadece gucci.com’da bulmak mümkün.

 

 

Sanatçılarla moda evlerinin birleşmesi akımına katılmış son sanatçı olan Unskilled Worker’ın İtalyan moda eviyle hazırladığı bu yeni koleksiyon, 11 Ekim’de satışa sunuldu.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.