• Arama

Harley Davidson 115. Yılını Sekiz Yeni Softail Modeliyle Kutluyor!

Efsanevi motosiklet markası Harley Davidson, 115. yılını bugüne kadarki en büyük ürün geliştirme projesiyle kutluyor. Dyna hattının sürüş performansını Softail hattının özel tasarımıyla birleştiren Harley Davidson, motor tutkunlarının karşısına yepyeni sekiz Softail modeliyle çıkıyor.

 

Yeni Fat Boy®, Heritage Classic, Low Rider®, Softail Slim®, Deluxe, Breakout®, Fat Bob® ve Street Bob® motosikletleri, Harley Davidson’ın geçmişini ve orijinalliğini modern bir gözle yorumlarken, önceki modellerden tamamen farklı bir tasarıma sahip yeni Softail hattı, motosiklet tutkusunu bir üst seviyeye taşıyor.

 

 

Milwaukee-Eight 107 motoruyla güçlendirilmiş, daha sert ve daha hafif çelik çerçeveye sahip Softail serisi, güçlü motoruna otantik, bir o kadar da çağdaş tasarımıyla eşlik ediyor.

 

Tüm Softail modellerinde bulunan yeni teknolojilerden bazıları ise şöyle; Benzersiz Daymaker Özel LED ön far, geliştirilmiş elektrik sistemi şarjı, yepyeni Dashboard, anahtarsız çalıştırma (KeylessGo) ve gelişmiş güvenlik sistemi, gidon başına monte edilmiş USB şarj noktası ve yeni yakıt tankları.

 

 

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.