• Arama

Dünyanın En Lüks Uçağı Crystal Skye

Lüks uçak deneyimi denince akla gelen Etihad Airways, Singapore Airline, Cathay Pacific ve Emirates yerini ultra lüks uçak deneyimi alabileceğiniz Crystal Skye’a bırakıyor. Dünyanın en büyük ve en yeni lüks uçağı olarak lanse edilen Crystal Skye, Boing 777 model bir uçağın modifiye edilmiş hali. Normalde 300 kişilik kapasitesi olan uçak Crystal Skye için özel olarak tasarlanarak sadece 88 yolcu alacak bir hale getirilmiş.

 

 

Koltukların 180 derece yatabildiği uçakta USB girişleri, özel şarj alanlarının yanı sıra modern tasarımlı altı geniş tuvalet var. Tamamen yatabilen koltuklarda ise iki farklı alan var. Çiftler için birbirlerini görebilecekleri bir plan yapılmışken yalnız kalmak isteyenler için de tamamen kapanabilen koltuk alanları bulunuyor. Hızlı bir internetin yanı sıra kaz tüyü yastıklar, yorganlar ve kişiye özel televizyon gibi lüks bir uçuş için olması gereken tüm detaylar da Crystal Skye’da mevcut.

12 kişiden oluşan çalışan kadrosu 38 dil konuşabiliyor. Bu şekilde yolcularına en iyi hizmeti de kendi dillerinde verebiliyorlar. Koltukların yanı sıra uçakta geniş bir bar ve lounge alanı da var. Michelin yıldızlı yemekleri ile geniş içecek menüsü de dikkat çekici özelliklerinden.

 

 

Uçağı tek yön Londra-New York için kiralamak isterseniz ücreti ortalama 310.000 pound oluyor. Crystal’ın özellikle düğün gibi toplu etkinliklerde kiralanması hedefleniyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.