Hamptons Kitabı

 

Yaz Tatillerinin Hayali: Hamptons

Hamptons’ın doğal güzelliğinde jet-set sosyeteden sanatçılara herkesin gönlünü çelen bir ütopya hayali var. Kelly Killoren Bensimon, bu ütopya hayalini Hamptons dergisinde uzun yıllar yazdıktan sonra arşivini Assouline’den çıkan “In the Spirit of the Hamptons” ile kitaplaştırıyor.Bu çok özel kitabı Graf von Faber Castell için kaleme aldık.

Bensimon, Hamptons’ın özgür ruhunu her an içinde hissettiğini söyleyerek kendisinin de bir parçası olduğu görkemli partileri, ünlü arkadaşlarını, plaj hayatını, yemek davetlerini ve bu elit kasabanın tarihi noktalarını anlatıyor.

Kitap, kasabanın tarihini ve kültürünü anlatarak bölgenin  eklektik ruhunu ön plana çıkarıyor. Tarihi ile modern yapıların birlikteliğinin, doğanın huzur veren güzelliği ile sosyal hayatın şaşalı cazibesinin altını çiziyor.

En İyi Kumsallar

Amerika’nın en iyi kumsallarından birine sahip Hamptons asla sadece dinlenmek için bir yer değil. Partilerin dışında, aktif spor hayatı ve prestijli turnuvaları da yaza enerji katıyor. Tenis, golf, polo ve kriket über elitler için bir yaşam tarzı.

Yazı yaz yapan Hamptons tatili olabilir mi? Bensimon;  burada yaşanılanların her zaman güler yüzle hatırlanacak anılara dönüştüğünü söylüyor.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.
İlginizi Çekebilecek Konular